Artykuł sponsorowany

Pełna oferta ciągników Farmtrac dostępna u oficjalnego dealera TwojaZagroda.pl

Sklep TwojaZagroda.pl od niedawna jest oficjalnym, a zarazem jedynym w województwie podlaskim dealerem ciągników firmy Farmtrac – lidera wśród polskich producentów ciągników rolniczych. Aktualnie marka posiada w sprzedaży ponad 20 modeli maszyn.

Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Farmtrac. Dzięki temu nasza oferta stała się jeszcze bardziej atrakcyjna i na pewno spełni oczekiwania wielu klientów mówi Piotr Zieziula, kierownik sklepu TwojaZagroda.pl

Sklep TwojaZagroda.pl zachęca klientów do skorzystania z aktualnej promocji, która obejmuje ciągniki marki Farmtrac i ładowacze Metal-Fach T229. W ramach promocji przy zakupie wybranych modeli ciągników ładowacz można kupić za połowę regularnej ceny.

Co ważne i warte podkreślenia, takich promocji klienci nie znajdą w żadnym innym branżowym sklepie. Istnieje również możliwość negocjacji cen – dodaje przedstawiciel sklepu TwojaZagroda.pl. Dodatkowo, klienci mają możliwość korzystania ze wszystkich promocji obowiązujących bezpośrednio u producenta.

Promocje Farmtrac to między innymi darmowy zbiornik do transportu i dystrybucji paliwa, który otrzymuje się kupując ciągnik w Farmtrac Finance. Oprócz tego TwojaZagroda.pl oferuje promocje na zakup poszczególnych modeli ciągników, a klienci mogą przy tym sfinansować zakup przy pomocy wygodnych rat.

Wybrane modele ciągników Farmtrac dostępne za pośrednictwem dealera TwojaZagroda.pl:

  1. 6075 DT Rops Heritage — to najprostszy ciągnik z podstawowym wyposażeniem, który zaspokoi wszystkie potrzeby rolnika. Również cena jest jednym z jego atutów – jest jednym z najtańszych na rynku. To odpowiednik sprawdzonego i przetestowanego w niejednym gospodarstwie Ursusa C-360.
  1. 675 DTN Europeline IIIA plus ładowacz czołowy Metal-Fach T229 — Maszynę napędza 4-cylindrowy brytyjski silnik Perkins 1104D-44T o mocy 75 KM. Co ciekawe skrzynia biegów, wyposażona w koła o stałym zazębieniu włoskiej firmy Carraro 12+12, zawierająca rewers i reduktor sprawia, że ciągnik jest niezawodny i sprawdzi się w najcięższych warunkach. Model 675 DTN doskonale współgra z czołowym ładowaczem o udźwigu do 1200 kg, a takim niewątpliwie jest model T229 firmy Metal – Fach oferowany w komplecie z ciągnikiem.
  1. 675 DTN KING Europeline III A – jest to odpowiednik 675 DTN Europeline IIIA wzbogacony o dodatkowe wyposażenie. W jego skład wchodzi radio, kamera cofania, dźwignia dolna narzędzi CBM. Zaczep jest bardziej zmechanizowany niż w innych modelach, dzięki czemu rolnik może samodzielnie podłączyć na przykład brony bez udziału osób trzecich. Warto dodać, że ten ciągnik jest limitowaną edycją najpopularniejszego modelu marki Farmtrac i dedykowany klientom, którzy cenią sobie wygodę i komfortowe warunki pracy.
  1. 9120 DTN IIIB Europeline z klimatyzacją – ten model został wyposażony w klimatyzację, która jest wliczona w cenę, jako wyposażenie dodatkowe. Maszyna posiada filtr silnika DPF, który spełnia nowe, najbardziej restrykcyjne unijne standardy w zakresie ekologii. Tak jak większość maszyn w ofercie Farmtrac również i ten model został wyposażony w markowe podzespoły — silnik Perkins i skrzynię biegów Carraro.

Ciągniki Farmtrac wyróżnia niezawodna konstrukcja, niskie zużycie paliwa i co najważniejsze i najbardziej przekonujące rolników — niskie koszty utrzymania.

– Warto też podkreślić, że wyroby tej polskiej firmy zakupione u nas serwisujemy na miejscu. Dodatkowo klienci otrzymują od nas dwuletnią gwarancję na ciągnik – dodaje Piotr Zieziula. – Możliwa jest też prezentacja wybranych modeli oraz bezpłatna i niezobowiązująca do zakupu jazda testowa.

Więcej informacji na temat oferty Farmtrac można znaleźć w sklepie TwojaZagroda.pl, w siedzibie sklepu stacjonarnego – ul. Kresowa 62, 16-100 Sokółka oraz poprzez kontakt telefoniczny ze specjalistami pod całodobowymi numerami telefonu: 533 111 287 oraz 533 111 467.


ARTYKUŁ SPONSOROWANY