Kultura

Dyplom za udział w Nocy Bibliotek 2017

Biblioteka Publiczna w Choroszczy otrzymała dyplom oraz wyrazy uznania za zaangażowanie i twórczy udział w Nocy Bibliotek 2017. Nasza biblioteka włącza się w akcję od początku jej trwania  i organizuje mnóstwo wieczornych atrakcji i wydarzeń dla swoich Czytelników.

Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja promująca czytelnictwo i biblioteki. W minionym roku odbyła się ona 3 czerwca i przebiegała pod hasłem „Czytanie porusza”. W tym dniu Biblioteka Publiczna w Choroszczy zamieniła się w niezwykłe, bajkowe miejsce pełne magicznych postaci, w którym najmłodsi czytelnicy mogli m.in. wcielić się w role detektywów i poszukiwaczy skarbów, stworzyć skarpetkowe pacynki, tańczyć, śpiewać i słuchać niesamowitych historii o wampirkach.

Zaangażowanie i starania Biblioteki Publicznej w Choroszczy docenili koordynatorzy akcji, honorując ją dyplomem z wyrazami uznania za wzorową organizację wieczorno-nocnej imprezy. To dla nas niesamowita motywacja i doping, aby na tegoroczną Noc Bibliotek, która odbędzie się 9 czerwca 2018 r., przygotować równie ciekawą (a nawet lepszą!) propozycję dla naszych Czytelników.

(IH)

Dyplom NB