Szymon Hołownia zagości w Choroszczy. Zapraszamy na spotkanie!

9 lutego 2018 r. (piątek) na auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy odbędzie się spotkanie autorskie ze znanym dziennikarzem, pisarzem i publicystą Szymonem Hołownią. Początek o godz. 19.00. Wstęp wolny!

Miło nam poinformować, że popularny i ceniony dziennikarz i pisarz – znany z popularyzacji tematów związanych z religią katolicką oraz występów w telewizji – Szymon Hołownia, będzie gościem w naszej Bibliotece. Z racji spodziewanej wysokiej frekwencji spotkanie odbędzie się nie w siedzibie biblioteki, ale na auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu.
Podczas spotkania Szymon Hołownia opowie o swojej najnowszej książce „Święci pierwszego kontaktu”, która opisuje sylwetki kilkudziesięciu świętych, gotowych, by nieść pomoc w nawet najbardziej nietypowych sprawach. To druga po „Świętych codziennego użytku” przybliżająca postacie mniej lub bardziej znanych kanonizowanych Kościoła katolickiego.
W trakcie spotkania będzie można zakupić najnowszą książkę Szymona Hołowni oraz zdobyć jego autograf. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Startujemy o godzinie 19-tej. Nie może Was zabraknąć!

IH

Holownia_Swieci-pierwszego-kontaktu-500px