Wydarzenia

Rusza koło teatralne dla dzieci!

Rozpoczynamy zajęcia koła teatralnego dla dzieci w Centrum Kultury w Choroszczy. Pierwsze zajęcia odbędą się 6 marca o godz. 16:00 w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Zapraszamy dzieci w wieku 7 – 12 lat.

Teatr uczy, bawi, wychowuje! Zapraszamy na koło teatralne do Miejsko – Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy dzieci w wieku 7 – 12 lat. Zajęcia odbywać się będą we wtorki o godz. 16:00 w Centrum. Koszt – 10 zł / m-c

Zajęcia poprowadzi Karolina Gołębiewska – instruktorka w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Ukończyła Pedagogikę animację kultury z arteterapią, a podczas studiów realizowała przedmioty takie jak drama, wiedza o teatrze. Wiosną 2017 roku uczestniczyła w warsztatach Instytutu Teatralnego prowadzonych przez Agnieszkę Błońską „Współtworzenie spektaklu – o pracy teatralnej bez istniejącego tekstu”.

Podczas zajęć dzieci będą realizowały ćwiczenia teatralne, pracowały nad ruchem i dykcją, interpretacją tekstu, a także spróbują stworzyć własny spektakl. Zapraszamy do udziału!

Zapisy na zajęcia prowadzone są w biurze Centrum Kultury. Można zapisać się osobiście, bądź pod numerem telefonu: 725-357-788. Zapraszamy!