KulturaWydarzenia

Zapraszamy w magiczną podróż do teatru!

Udaj się z nami w bajeczną podróż do teatru! Miejsko – Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza na niezwykły rodzinny wyjazd 15 kwietnia 2018 r. na Dzień Otwarty do Teatru Dramatycznego w Białymstoku!

Dzięki wsparciu Burmistrza Choroszczy udostępniony będzie bezpłatny autokar, który wyruszy spod Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy o godz. 11:00, powrót planowany jest na godz. 14:30. Od 3 kwietnia w biurze M-GCKiS będą dostępne bezpłatne wejściówki na tę podróż.
Czeka na Państwa tam wiele niespodzianek i fascynujących przeżyć. Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, każdy znajdzie coś dla siebie. W programie przewidziane są m.in. czytanie dla dzieci „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza, pokaz fragmentu spektaklu „Leon i Matylda” , wystawa strojów teatralnych (pracownia krawiecka), kącik ze strojami i rekwizytami z możliwością przebrania się i zrobienia zdjęcia, konkursy teatralne z nagrodami.
Teatr to miejsce pełne magii i tajemnic. Gdy przekraczasz jego próg – przenosisz się do innego świata, świata pełnego dzielnych bohaterów, wróżek, księżniczek i rycerzy. Możesz uczestniczyć w podróży pełnej emocji i wyjątkowych przeżyć. W teatrze rozgrywają się niesamowite przygody, ale czasem też radosne perypetie. Tworzywem teatru jest aktor, który buduje inną rzeczywistość.
Proszę wziąć rodzinę, znajomych i dobre humory, a z pewnością przeżyją Państwo nadzwyczajne przygody z teatrem!

Teatr Dramatyczny w Białymstoku jest instytucją partnerską Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

M-GCKiS