Zostań Mistrzem Gminy w siatkówce – zawody odwołane!

Burmistrz Choroszczy wraz Centrum Kultury i Sportu zaprasza na Mistrzostwa Gminy Choroszcz w siatkówce, które odbędą się w sobotę 21 kwietnia na choroszczańskim orliku. Zgłoszenia drużyn przyjmujemy na e-mail: sport@choroszcz.pl lub osobiście w M-GCKiS do 19 kwietnia. W turnieju mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15 lat – drużyna może liczyć 6-8 zawodników, a wśród zawodników mogą być maksymalnie 3 osoby spoza gminy Choroszcz. Wyjątek jest dla tzw. „drużyn zakładowych” z firm znajdujących się na terenie naszej gminy – tutaj nie obowiązuje limit zawodników spoza gminy, ale warunkiem jest zatrudnienie w tej firmie. Wpisowe od drużyny wynosi 60 zł. We wstępnym zgłoszeniu wystarczy podać imię i nazwisko kapitana i numer kontaktowy. Jeśli komuś nie uda się zebrać przynajmniej 6 osobowego składu drużyny to nic straconego. Pomożemy zebrać drużynę – takie osoby mogą zgłaszać się indywidualnie – w takim wypadku wpisowe wynosi 10 zł od osoby. W poprzednich latach zgłaszały się tylko drużyny męskie – ale czekamy też na panie – jeśli się zgłosicie dla Was także zostaną przeprowadzone zawody. Poprzednie trzy edycję obywały się na hali, a od tego roku mistrzostwa będą przeprowadzane na świeżym powietrzu na naszym choroszczańskim orliku.

STRONA WYDARZENIA NA PORTALU FACEBOOK

W e-mailu proszę zaznaczyć czy zgłoszenie dotyczy całej drużyny, czy jest to zgłoszenie „indywidualne”. Spośród zgłoszeń „indywidualnych” pomożemy skompletować drużynę na turniej. Wpisowe można opłacić gotówką w kasie lub na konto M-GCKiS.

W Mistrzostwach 2015 roku najlepsza okazała się drużyna Crazy Frogs Rafała Lenczewskiego, która wyprzedziła Szarańczę, LZS Koronę Choroszcz i drużynę „W każdym wieku”. W 2016 roku tytuł mistrzowski wywalczył LZS Choroszcz, przed Crazy Frogs, Izbiszczami i „W każdym wieku”, a przed rokiem najlepszy był Siat-Bud przed Siatkarzykami, LZS Koroną Choroszcz i Lambadą Choroszcz.

W związku ze zgłoszeniem tylko dwóch drużyn tegoroczne mistrzostwa zostają odwołane – zapraszamy za rok, a w okresie wakacyjnym na turnieje siatkówki plażowej na Plaży Miejskiej w Choroszczy!

Organizatorem mistrzostw jest Miejski-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, a patronat nad zawodami objął Burmistrz Choroszczy. Zapraszamy do udziału!

plakat siatkowka 2018