Sport

Remis Narwi Choroszcz w Stawiskach, w sobotę mecz w Choroszczy

Seniorzy Narwi Choroszcz wyjazdowym remisem z GKS Stawiski mocno skomplikowali sobie sprawę drogi awansu do Ligi Okręgowej. Narew objęła prowadzenie w 30 minucie po golu Karola Kamieńskiego ale gospodarze na minutę przed końcem pierwszej połowy doprowadzili do remisu. Taki wynik się utrzymał do końca meczu i Narew zremisowała z GKS Stawiski 1-1. Kolejny mecz zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka rozegrają w najbliższą sobotę, a rywalem będzie liderująca Polonia Raczki. Tylko zwycięstwo w tym meczu pozwoli zachować nadzieje na wygranie A-klasy – bo tylko pierwsze miejsce daje awans do Ligi Okręgowej. W meczu rundy jesiennej Narew wygrała na wyjeździe z Polonią 3-1 – oby teraz było podobnie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:– na Stadionie Miejskim w Choroszczy.

10 kolejka: GKS Stawiski – Narew Choroszcz  1-1 (1-1) Bramka: K. Kamieński

Tabela:

tabela 10 kolejka

11 kolejka: Narew Choroszcz – Polonia Raczki /sobota, 12 maja, godz. 15:00 – Stadion Miejski w Choroszczy.

Juniorzy młodsi/orliki:

Dużo lepiej od seniorów tym razem poszło juniorom młodszym klubu Narew. Młodzi zawodnicy w poprzedni weekend wygrali na Stadionie Miejskim w Choroszczy 2-0  z rówieśnikami z OSiR Hajnówka. Kolejny mecz podopieczni trenera Karola Domalewskiego zagrają na Stadionie Miejskim w Choroszczy w niedzielę 13 maja o godz. 13:00, a rywalem będzie Ruch Wysokie Mazowieckie. Najmłodsza grupa „orliki” trenowana przez Grzegorza Pieczywka poprzedni weekend miała wolny, a w najbliższą niedzielę 13 maja zagrają na turnieju na boisku przy ul. Świętokrzyskiej w Białymstoku.