KomunikatyKulturaMiasto i Gmina

Staże Narodowego Centrum Kultury w Choroszczy!

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza na letnie staże w sektorze kultury. Staże są realizowane przez Narodowe Centrum Kultury w ramach ogólnopolskiego programu profesjonalizacji kadr kultury Staże w instytucjach kultury. Tylko dwie instytucje w województwie podlaskim oferują bogate programy stażowe – wśród nich właśnie Centrum, które uczestniczy w programie już po raz kolejny, co stanowi gwarancję sukcesu stażystów. Zapraszamy! 

Jeżeli studiujesz lub jesteś po studiach humanistycznych lub artystycznych, ta oferta jest dla Ciebie! Czeka na Ciebie Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

Co zyskasz?

– weźmiesz udział w prestiżowym, ogólnopolskim programie stażowym;
– zdobędziesz bezcenną praktyczną wiedzę o tym, jak wygląda praca w instytucjach kultury;
– będziesz uczestniczył w organizacji imprez kameralnych i masowych (np. Jarmark Dominikański, Dzień Ogórka);
– dołączysz do zespołu, z którym podejmiesz bieżące zadania, w tym związane z realizacją programu Kultura Dostępna, czy Pomost dla Niepodległej;
– możliwość realizacji wydarzenia kulturalnego własnego pomysłu.

Nie wahaj się i dołącz do nas! Rozwiń skrzydła w Centrum! Rekrutacja trwa do 3 czerwca! Szczegóły tutaj.  Formularz rekrutacyjny tutaj. Już dwóch stażystów zostało zatrudnionych po odbyciu stażu w naszej instytucji. Może własnie Ty zostaniesz trzecim?