Miasto i GminaWydarzenia

Piknik rodzinny „Powitanie lata”

Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński i Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zapraszają na Piknik Rodzinny „Powitanie lata”, który odbędzie się w sobotę 23 czerwca 2018 roku na Kominowym Bajorze w godzinach 15:00-18:00. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Choć kalendarzowo mamy jeszcze wiosnę, to jednak pogoda wskazuje na to, że lato zawitało do nas w tym roku wcześniej. Jednak już za kilka dni lato pojawi się na całego, a my chcielibyśmy wspólnie świętować tę okazję! Już 23 czerwca 2018 r. od godz. 15:00 na Kominowym Bajorze w Choroszczy odbędzie się Piknik rodzinny „Powitanie lata”. Zapraszamy całe rodziny, aby wspólnie spędzić czas w ciekawy i niebanalny sposób.

W programie takie atrakcje jak: animacje pt. „Cyrk nad wodą”, gry i zabawy, animacje przy użyciu przedmiotów cyrkowych, konkursy, malowanie twarzy. Będą też lody – zupełnie za darmo!

A także: wystawa pracowni fotografii dzieci z zajęć M-GCKiS w Choroszczy, Strefa Baniek Mydlanych, Strefa Relaksu na leżakach, wspólne ognisko.

 Do zobaczenia w sobotę 23 czerwca nad Kominowym Bajorem!