Lider Kasy Chorych na Kominowym Bajorze

W piątkowy wieczór 6 lipca 2018 roku zapraszamy na program „Złodzieje życia” w wykonaniu lidera zespołu Kasa Chorych Jarosława Tioskowa. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00. Wstęp wolny!

Jarosław Tioskow – polski gitarzysta, harmonijkarz, wokalista i kompozytor. W latach 70-tych założył w Białymstoku bluesowy zespół Kasa Chorych. Wraz z zespołem tworzyli przez lata festiwal Jesień z bluesem, grali na wielu festiwalach m. in Rawa Blues w Katowicach. W koncercie „Złodzieje życia” Tioskow dzieli się swoimi doświadczeniami i obserwacjami związanymi z problemem uzależnień. Program składa się z narracji muzyka przeplatanej muzyką. W świecie pełnym zagrożeń artysta kieruje go w szczególności do młodzieży, która szczególnie narażona jest na niebezpieczeństwa wchodzenia w dorosłe życie, gdzie pogoń za karierą i uznaniem prowadzą niekiedy do momentu zostania okradzenia z życia.

6 lipca 2018 roku Jarosław Tioskow wystąpi na Kominowym Bajorze w Choroszczy. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00 i potrwa do 2 godzin. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy.