KomunikatyMiasto i GminaSport

Nabór chłopców w klubie Narew Choroszcz

Miejsko-Gminny Klub Sportowy Narew Choroszcz ogłasza nabór chłopców z roczników od 2006 do 2011. Trenerami drużyn młodzieżowych i dziecięcych klubu w nadchodzącym sezonie będą Grzegorz Pieczywek i Karol Domalewski. Niebawem odbędą się spotkania organizacyjne z trenerami, a ich terminy są następujące:

Dla czterech roczników 2006, 2007, 2008 i 2009 trening organizacyjny odbędzie się w czwartek 2 sierpnia o godzinie 17:00 na orliku w Choroszczy. Te roczniki będzie prowadził trener Grzegorz Pieczywek – podczas spotkania z trenerem odbędzie się podzielenie na grupy orlik i młodzik, a także zostaną podane godziny i terminarz treningów.

Trenerem roczników 2010 i 2011 będzie Karol Domalewski – trening organizacyjny odbędzie się we wtorek 7 sierpnia o godzinie 16:30 na choroszczańskim orliku.


Zajęcia treningowe w klubie odbywają się na obiektach Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, a w okresie jesienno-zimowym na hali sportowej Szkoły Podstawowej. Obaj trenerzy w nadchodzącym sezonie będą także reprezentować barwy drużyny seniorów Narwi Choroszcz – więc tym bardziej dzieci będą miały większą motywację do pracy, a także będą odwiedzali stadion podczas meczów seniorów i kibicowały swoim trenerom! Sylwetki obu trenerów przedstawiamy poniżej:

Karol Domalewski – magister Wychowania Fizycznego, trener z licencją UEFA B, Mistrz Polski z drużyną DTS Helios Białystok U-14 w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, Trener Reprezentacji Województwa Podlaskiego U-18 i U-20 w futsalu, staż trenerski w drużynie Rekord Bielsko Biała, wielokrotny mistrz Polski w rozgrywkach futsalu. Trener KS Sokółka 1945 sekcji futsalu. Jako zawodnik grał w Sparcie Augustów, Tur Bielsk Podlaski, Piast Białystok, Hetman Białystok, KS Michałowo i Hetman Tykocin.

Grzegorz Pieczywek – magister Wychowania Fizycznego, trener z licencją UEFA B, jako zawodnik wychowanek Hetmana Białystok, ponadto reprezentował barwy Jagiellonii Białystok, ŁKS Łomża, Victorii Łyski, Gwardii Warszawa, Sparty Augustów, Płomienia Ełk, Rudni Zabłudów, Wissy Szczuczyn, Promienia Mońki, Tura Bielsk Podlaski, Narwi Choroszcz, Gryfa Gródek, Magnata Juchnowiec Kościelny i KS Grabówka. W kilku klubach pełnił rolę grającego trenera seniorów, m.in. w Magnacie Juchnowiec, Rudni Zabłudów, Turze Bielsk Podlaski czy ostatnio KS Grabówka.


stopka-dotacja