Miasto i GminaSportWydarzenia

Drugi turniej Letniej Grand Prix w siatkówce plażowej za nami

W pierwszym turnieju siatkówki plażowej w ramach Letniej Grand Prix o Puchar Burmistrza Choroszczy aura była deszczowa, ale podczas drugiego turnieju było zdecydowanie lepiej. Pogoda była idealna do gry i w minioną sobotę 28 lipca do Agroturystyki Jeroniczówka gdzie był rozgrywany drugi turniej do gry przystąpiły 4 drużyny, które zagrały systemem „każdy z każdym”. Najlepsze okazało się „trio”: Emilia Wyłuda, Filip Roszkowski i Kajetan Tokajuk, którzy odnieśli komplet 3 zwycięstw. Na zakończenie trzy najlepsze drużyny otrzymały medale, a wszyscy nagrody ufundowane przez właścicieli Agroturystyki Jeroniczówka. Do rozegrania pozostały jeszcze dwa turnieje: 11 i 25 sierpnia – początek każdego z nich o godzinie 12:00, a zapisy będą rozpoczynać się pół godziny wcześniej. Zapraszamy do udziału!

Wyniki drugiego turnieju 28 lipca:

1. Emilia Wyłuda, Filip Roszkowski, Kajetan Tokajuk
2. Katarzyna Kaczmarska, Fabian Kos, Sebastian Gaweł, Jakub Ostraszewski
3. Weronika Borkowska, Cezary Klepadło, Artur Grabowiecki, Damian Girtler
4. Wiktoria Siemieniuk, Piotr Siemieniuk, Radosław Szymkowski

Klasyfikacja generalna:

1 miejsce: 10 pkt (5+5) – Katarzyna Kaczmarska (I i II turniej), Fabian Kos (I i II turniej), Sebastian Gaweł (II turniej), Jakub Ostraszewski (II turniej), Szymon Wądołowski (I turniej), Jakub Makowski (I turniej)
2 miejsce: 10 pkt (7+3) – Weronika Borkowska (I i II turniej), Cezary Klepadło (I i II turniej), Artur Grabowiecki(I i II turniej) , Damian Girtler (II turniej), Radosław Szymkowski (I turniej)
3 miejsce: 7 pkt (0+7) – Emilia Wyłuda (II turniej), Filip Roszkowski (II turniej), Kajetan Tokajuk (II turniej)
4 miejsce: 2 pkt (0+2) – Wiktoria Siemieniuk (II turniej), Piotr Siemieniuk (II turniej), Radosław Szymkowski (II turniej)