Letnia Grand Prix w siatkówce plażowej po raz trzeci

Coś nie mają siatkarze szczęścia do pogody na turniejach rozrywanych na “Kominowym Bajorze” w Choroszczy. W trzecim turnieju z cyklu Letniej Grand Prix o Puchar Burmistrza Choroszczy wzięły udział dwie drużyny: zwycięzcy II turnieju rozgrywanego w Agroturystyce Jeroniczówka: Emilia Wyłuda, Filip Roszkowski i Kajetan Tokajuk, a także Radny Rady Miejskiej w Choroszczy Piotr Siemieniuk wraz z córkami Wiktorią i Kingą. Drużyny przed rozpoczęciem postanowiły, że się troszkę “wymieszają” aby gra była bardziej wyrównana i tak też w rzeczywistości było. W rozgrywanym przy delikatnej mżawce meczu wszystkie sety były bardzo wyrównane i ostatecznie 2-1 wygrali: Emilia Wyłuda, Kinga Siemieniuk i Kajetan Tokajuk. Za dwa tygodnie, w sobotę 25 sierpnia odbędzie się ostatni turniej – zapraszamy!

Klasyfikacja generalna:

1 miejsce: 14 pkt (0+7+7) – Emilia Wyłuda (II i III turniej), Filip Roszkowski (II i III turniej), Kajetan Tokajuk (II i III turniej)
2 miejsce: 10 pkt (5+5+0) – Katarzyna Kaczmarska (I i II turniej), Fabian Kos (I i II turniej), Sebastian Gaweł (II turniej), Jakub Ostraszewski (II turniej), Szymon Wądołowski (I turniej), Jakub Makowski (I turniej)
3 miejsce: 10 pkt (7+3+0) – Weronika Borkowska (I i II turniej), Cezary Klepadło (I i II turniej), Artur Grabowiecki(I i II turniej) , Damian Girtler (II turniej), Radosław Szymkowski (I turniej)
4 miejsce: 7 pkt (0+2+5) – Wiktoria Siemieniuk (II i III turniej), Piotr Siemieniuk (II i III turniej), Radosław Szymkowski (II turniej), Kinga Siemieniuk (III turniej)