Lambada i Narew odpadły z Pucharu Polski

W niedzielę 19 sierpnia dwie choroszczańskie drużyny piłkarskie Lambada i Narew brały udział w I rundzie rozgrywek Pucharu Polski. Niestety w tym roku nie udało się żadnej z drużyn awansować do kolejnej rundy. Bardzo blisko tego celu była Lambada Choroszcz, która na Stadionie Miejskim w Choroszczy grała z A-klasowym KS Grabówka. Do 90 minuty Lambada prowadziła 3-2, ale niestety drużyna z Grabówki po bramkach w 91 i 92 minucie wygrała 4-3 i awansowała do kolejnej rundy. Z kolei Narew Choroszcz uległa na boisku w Piątnicy drużynie Biel Sonarol Jeziorko 0-2.


Lambada Choroszcz – KS Grabówka 3-4 (2-1) Bramki: Wojciech Biernacki, Sebastian Waszczuk, Piotr Wasiluk

Marcin Samojłowicz – Mateusz Kamieński (’80 Adrian Lewkowicz), Rafał Zachowicz, Przemysław Sobolewski (’80 Piotr Skomin), Damian Garbowski, Sławomir Wasiluk (’65 Piotr Wasiluk), Piotr Suwała, Kamil Pyczot (’60 Cezary Półkośnik), Wojciech Biernacki – Sebastian Waszczuk (’75 Adrian Domaradzki)


Biel Sonarol Jeziorko – Narew Choroszcz 2-0 (1-0)

Mariusz Daniluk – Maciej Łagoda (’75 Piotr Wróblewski), Mariusz Gałczyk (’80 Marcin Krysztopik), Krzysztof Gryg, Jakub Garbowski – Artur Zadykowicz (’46 Paweł Sokół), Grzegorz Pieczywek, Damian Mojsak, Karol Domalewski, Łukasz Andzielewicz – Adam Rećko (’65 Paweł Kieżel)