Robert Wardziński laureatem plebiscytu “Samorządowiec Województwa Podlaskiego”

Szanowni Państwo,

Z ogromnym zadowoleniem i satysfakcją przyjąłem wiadomość o zajęciu drugiego miejsca w Plebiscycie pn. „Samorządowiec Województwa Podlaskiego – oceniamy władzę” , organizowanym przez „Kurier Poranny” w dn. 24.08-21.09.2018.

Tak wysoka lokata to prawdziwy zaszczyt, nagroda, wspaniałe podsumowanie kadencji i docenienie starań moich oraz Państwa. Serdecznie dziękuję wszystkim Państwu za oddany głos – Wasz wybór świadczy o tym, że nie tylko wyraziliście swoją opinię o mnie, ale tym samym potwierdziliście zaufanie, jakim obdarzyliście mnie od chwili, kiedy objąłem funkcję Burmistrza. Bardzo to szanuję.

Dziękuję, że wspólnie udało nam się tak wiele osiągnąć. Piękniejąca Gmina Choroszcz – Choroszcz Nasza Rezydencja – to także Państwa dzieło! Mam tego pełną świadomość i głęboko to cenię.

Wszyscy wiemy, że w życiu nic nie przychodzi łatwo, dlatego trzeba mieć kierunek, myśleć długofalowo i sumiennie pracować. Cieszę się, że wspólnie pracujemy na rzecz naszego miejsca i razem z powodzeniem kreujemy otaczającą nas rzeczywistość.

Wiele pozytywnych zmian już się w Gminie Choroszcz dokonuje. Wiele dobrego jeszcze jest przed nami. A aspiracje wobec Choroszczy mamy naprawdę wysokie! Dziękując Państwu jeszcze raz za głos w plebiscycie, wierzę, że dalej będziemy wspierać Naszą Gminę, bo Gmina Choroszcz zasługuje na rozwój na lata!

Z wyrazami szacunku

Robert Wardziński
Burmistrz Choroszczy