Miasto i GminaSport

Narew Choroszcz kończy rundę jesienną

Szóste zwycięstwo z rzędu odnieśli seniorzy prowadzeni przez grającego trenera Grzegorza Pieczywka. Tym razem na wyjeździe pokonali 2-1 Pogranicze Kuźnica – pierwszą bramkę zdobył wcześniej wspomniany Pieczywek w 21 minucie meczu, następnie po zmianie stron w 51 minucie wyrównali gospodarze, ale gola na wagę 3 punktów w 67 minucie strzelił Adam Rećko i Narew dzięki zwycięstwu awansowała na 2 miejsce w tabeli, zrównując się punktami z liderującym KS Grabówka. W najbliższą sobotę Narew rozegra ostatni mecz rundy jesiennej: na Stadionie Miejskim w Choroszczy podejmie szóstą w tabeli Pasję Kleosin.

10 kolejka, niedziela 28 października: Pogranicze Kuźnica – Narew Choroszcz 1-2 (0-1) Bramki: Grzegorz Pieczywek (’21), Adam Rećko (’67)

Skład: Jakub Roszkowski – Damian Garbowski, Rafał Lenczewski, Krzysztof Gryg, Jakub Garbowski – Łukasz Andzielewicz, Piotr Szumkowski (’80 Damian Mojsak), Grzegorz Pieczywek, Paweł Sokół (’85 Robert Krysztopik) – Adam Rećko, Paweł Kieżel (’65 Bartosz Filipczuk)

11 kolejka, sobota 4 listopada: Narew Choroszcz – Pasja Kleosin (godz. 15:00, Stadion Miejski w Choroszczy)

Juniorzy młodsi:  W dziesiątym meczu ligowym juniorzy młodsi trenowani przez Karola Domalewskiego w końcu znaleźli drużynę, która nie pozwoliła im wygrać meczu. Po 9 zwycięstwach Narew zremisowała 3-3 na wyjeździe z Iskrą Perlejewo. Remis nic nie zmienił w układzie tabeli, Narew ma pierwsze miejsce w swojej grupie, a w najbliższy piątek zakończy rundę jesienną na własnym boisku meczem z Rudnią Zabłudów. Juniorom pozostanie jeszcze 10 listopada wyjazd do Białegostoku na mecz z Piastem II.

11 kolejka, piątek 19 października: Iskra Perlejewo – Narew Choroszcz 3-3 (0-1) Bramki: Krystian Sokół (’28) Adam Dziejma (’60), Łukasz Perko (’70)

Skład: Jakub Sakowicz – Damian Marcińczyk, Kacper Popławski, Adam Dziejma, Dominik Biernacik, Rafał Ciereszko, Łukasz Perko, Adrian Reszeć, Jakub Sakowicz, Damian Sokół, Mariusz Wiśniewski, Krystian Sokół

13 kolejka, piątek 3 listopada: Narew Choroszcz – Iskra Perlejewo (godz. 18:00, Stadion Miejski w Choroszczy)

Młodziki: ostatni mecz rundy jesiennej mają za sobą młodziki trenowane przez Grzegorza Pieczywka. W wyjazdowym spotkaniu bezbramkowo zremisowali z wiceliderem Pogonią Łapy. Ostateczny bilans drużyny to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 5 porażek, przy bilansie bramkowym 8-13 – dało to 7 miejsce w ligowej tabeli.

9 kolejka, sobota 27 października: MKS Pogoń Łapy – Narew Choroszcz 0-0

Skład: Szymon Garbowski – Dawid Dziejma, Przemysław Adamski, Dawid Aneszko, Hubert Borowski, Marek Garbowski, Hubert Iwaszczuk, Krystian Półkośnik, Marcin Półkośnik, Michał Czaban, Damian Aponowicz, Adrian Sadowski, Damian Wiszowaty

Orliki i Żaki rundę jesienną zakończyły już wcześniej o czym pisaliśmy w poprzednich raportach

Fot 1-3  mecz seniorów