“Zagrali Razem” dla podopiecznych Fundacji “Pomóż Im”

W niedzielę 9 grudnia odbył się Charytatywny Turniej Piłkarski “GRAMY RAZEM” zorganizowany przez klub Narew Choroszcz, który miał na celu wsparcie “Fundacji Pomóż Im” prowadzącej m.in. Białostockie Hospicjum dla Dzieci. Główną częścią turnieju były zmagania piłkarskie, gdzie każda grająca drużyna wpisowe wpłaciła do fundacyjnej puszki. Drużyny grały w dwóch grupach, z pierwszej awansowali Juniorzy Młodsi Narwi Choroszcz i przedstawiciele Fundacji Pomóż Im, z drugiej grupy awans uzyskali Zarząd i Trenerzy Narwi Choroszcz i Drużyna Burmistrza. W półfinałach lepsi byli zawodnicy Burmistrza, a także Zarząd i Trenerzy Narwi Choroszcz. W dwóch ostatnich spotkaniach, w meczu o 3 miejsce juniorzy pokonali fundację, a Zarząd i Trenerzy Narwi Choroszcz w finale okazali się lepsi od ekipy Burmistrza. Wyniki sportowe tego dnia nie były jednak najważniejsze, wszyscy zawodnicy grali “do jednej bramki” dla szczytnego celu. Oprócz wyżej wymienionych zespołów w turnieju zagrali m.in. przedstawiciele Grupy Chorten, rodzice zawodników Narwi Choroszcz, druga drużyna juniorów, a także zbierająca najwięcej braw drużyna mam piłkarzy Narwi. 

Oprócz turnieju piłkarskiego tego dnia można było wziąć udział w licytacjach, korzystania ze stoisk, wypicia gorącej kawy i herbaty, zjedzenia pysznego bigosu ugotowanego przez Panie kucharki z choroszczańskiego przedszkola czy zjedzenia słodkich pączków dostarczonych przez Piekarnię Szydłowscy. Łącznie podczas całego turnieju zebrano kwotę 2643,31 zł, która została przekazana fundacji. BRAWO! Podczas ceremonii dekoracji drużyn prezes klub Paweł Sokół zapewnił że nie był to jednorazowa inicjatywa i chce aby podobne turnieje były organizowane w przyszłości. 

Klub Narew Choroszcz, a także Fundacja “Pomóż Im” dziękują za naszym pośrednictwem wszystkim sponsorom i partnerom, którzy wsparli tą szlachetną inicjatywę: Burmistrzowi za objęcie imprezy Honorowym Patronatem, Szkole Podstawowej w Choroszczy, Przedszkolu Samorządowemu w Choroszczy, Miejsko-Gminnemu Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, sponsorom: Grupie Chorten, Sklepowi Macierzanka, firmom Kam-Bruk Dziejma, Auto Spa, ZMB Białystok, Falcon Energy, Forever, Piekarni Szydłowscy, Salonowi Sportowemu SOCCER, Hurtowni Sportowej Kaja, fotografii Magdalena Właszek za fotorelacje z turnieju i Pani Ewelinie Ramotowskiej za przygotowanie zabaw i animacji dla dzieci, a także wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie tego wydarzenia. Bez Was nie byłoby to możliwe!

Więcej zdjęć tutaj.

fot. Fotografia Magdalena Właszek