Uczniowie odpoczywają, a w szkole w Złotorii praca wre…

Ferie zimowe mijają. Nasi uczniowie odpoczywają, korzystając z uroków zimowej aury, tymczasem w Szkole Podstawowej w Złotorii trwają prace remontowe. Wszystko to dzięki dobrze zorganizowanej współpracy. Rada Rodziców pod przewodnictwem p. Katarzyny Ostrowskiej w grudniu 2018r. zorganizowała warsztaty bożonarodzeniowe. W miłej i serdecznej atmosferze rodzice i nauczyciele wykonali stroiki i przepiękne ozdoby choinkowe. We współpracy z proboszczem naszej parafii rodzice zorganizowali kiermasz, z którego dochód został przeznaczony na remont sali lekcyjnej. Jak zawsze mieszkańcy Złotorii i okolic okazali się niezawodni i wsparli swoimi datkami ten szczytny cel. Zebrane fundusze pozwoliły na zakup materiałów budowlanych, a brygada remontowa z gminy Choroszcz wraz z pracownikami szkoły wykonała zadanie. Wspólnym efektem naszych działań jest pięknie wyremontowana sala lekcyjna. Ale to nie wszystko! Udało się nam pozyskać nowe meble do pracowni matematycznej. Dyrektor szkoły wspólnie z rodzicami zorganizowała transport i nowe wyposażenie znajduje się już w klasie. Wszystko to, co osiągamy, zawdzięczamy ludziom, którzy nas otaczają.

Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Choroszczy p. Robertowi Wardzińskiemu, Księdzu Proboszczowi Bogusławowi Samselowi, Przewodniczącej Rady Rodziców p. Katarzynie Ostrowskiej i wszystkim rodzicom zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia. Dzięki Państwa dobrej woli, życzliwości i bezcennemu wsparciu możemy podejmować wspólne inicjatywy dla dobra naszej szkoły.

Szkoła Podstawowa w Złotorii