Wiosenne zajęcia biblioteczne dla najmłodszych!

W każdy wtorek Biblioteka Dziecięca Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat na poranek z czytaniem, zaś w czwartki – na kreatywne zajęcia plastyczne. 

Badania wykazują, że maluchy, którym regularnie czytano, szybciej nauczyły się mówić, łatwiej przyswajały naukę czytania i pisania w późniejszym czasie. Czytanie na głos ma też bardzo istotny wpływ na rozwój mózgu i wyobraźni maluchów. Dlatego Biblioteka Dziecięca Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza najmłodsze dzieci wraz z opiekunem na poranki z czytaniem w każdy wtorek o godz. 12.00.

Z kolei czwartek jest dniem kreatywnej plastyki. Na zajęcia w czwartki zapraszamy w godzinach 16.00-17.00. Mają one na celu rozwinięcie wyobraźni dzieci poprzez prace plastyczne z wykorzystaniem m.in. tworzyw codziennego użytku.

Ruszamy na spotkania z fantazją! Zajęcia kierowane są przede wszystkim do dzieci w wieku 4-6 lat.

Zajęcia odbywają się w Bibliotece dziecięcej Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy: wtorki – godz. 12.00 i czwartki – godz. 16.00-17.00.

Więcej informacji można uzyskać pod nrem tel.: 85 710 23 93 oraz bezpośrednio  w Bibliotece Publicznej M-GCKiS (Choroszcz, ul. H. Sienkiewicza 29).