Ogólnopolski Dzień Sołtysa

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa, składamy wszystkim Paniom Sołtys i Panom Sołtysom w gminie Choroszczy wyrazy najwyższego szacunku i uznania.

Państwa codzienna praca na rzecz lokalnej społeczności to bardzo ważny aspekt funkcjonowania dobrego samorządu lokalnego. Często niewidoczna, prowadzona u podstaw, łączy umiejętność racjonalnego gospodarowania i godnego reprezentowania interesów sołectwa. Na co dzień zajmujecie się Państwo sprawami miejscowej społeczności, w której żyjecie, mieszkacie i o którą dbacie. Wasze zadania łączą w sobie zaufanie, zaradność, wolę dialogu i determinację działania.

W tym wyjątkowym dniu, przyjmijcie Państwo życzenia zadowolenia z wykonywania codziennych obowiązków, wszelkiej pomyślności, sukcesów w życiu prywatnym oraz jak najwięcej powodów do uśmiechu.

Niech wzajemna współpraca i zrozumienie zarówno z mieszańcami, jak i władzami Gminy Choroszcz obfituje w radość i realizację nowych wyzwań. Niech nigdy nie zabraknie wytrwałości, pomysłów oraz inicjatyw integrujących lokalną społeczność.

Robert Wardziński
Burmistrz Choroszczy