Dni Choroszczy 2019 cz.III – sobota 8 czerwca

Cztery dni wypełnione bogactwem różnorodnych wydarzeń: oto przed nami 38. Dni Choroszczy! Zapraszamy do Choroszczy wszystkich miłośników grodu nad Horodnianką, by w dniach 6-9 czerwca skorzystać z przygotowanych atrakcji! Będą poważne spotkania historyczne, a także warsztaty o sile marzeń, będzie rywalizacja na strzelnicy oraz z użyciem sprzętu wędkarskiego, będą atrakcyjne rodzinne, wspólne gry i zabawy, a także możliwość doznania przeżyć artystycznych: teatralnych, plastycznych oraz muzycznych. Będzie także wspólne świętowanie na Rynku 11 Listopada w Choroszczy. Tak wiele i tak różnorodnie! Zapraszamy na imieniny miasta Choroszcz – zapraszamy na 38. Dni Choroszczy!


8 CZERWCA (sobota)

Rodzinny Turniej Wędkarski o Puchar Burmistrza Choroszczy„Kominowe Bajoro”, godz. 7:00

W czasie tegorocznych Dni Choroszczy nie mogło zabraknąć rodzinnego Turnieju Wędkarskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy. Zapraszamy, aby wspólnie z wędkarzami zrzeszonymi w kole „Amur” oraz z innymi miłośnikami wędkarstwa wziąć udział w łowach zorganizowanych na brzegach „Kominowego Bajora” w Choroszczy. Zapraszamy na spotkania z wodną rywalizacją na łonie natury!

Piknik Rodzinny „Razem Możemy Więcej” Stowarzyszenia KLANZA, „Kominowe Bajoro”, godz. 11:30-15:30

KLANZA – Oddział Białostocki Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów wraz z rodzinami z terenu gminy Choroszcz zapraszają dorosłych, dzieci i młodzież – całe rodziny na Piknik Rodzinny „Razem Możemy Więcej”, organizowany w ramach projektu „Akademia Rodzica”. Nad „Kominowym Bajorem” w Choroszczy na uczestników będzie czekać mnóstwo ciekawych i rozwijających działań: gry i zabawy rodzinne, działania twórcze, stoisko zmysłów, stoisko dużych gier planszowych, tańce integracyjne, zabawy z chustą animacyjną. Wszystko okraszone fajną, wspólną i twórczą współpracą. Będą też nagrody! Zapraszamy!

KONCERT GŁÓWNY – GALA DISCO, Rynek 11 Listopada w Choroszczy, godz. 19:00-22:00

Tego jeszcze nie było! Gorączka sobotniej czerwcowej nocy w samym centrum Choroszczy, i to na mozaice zrewitalizowanego Rynku 11 Listopada? Takie atrakcje czekają na wszystkich miłośników tańca i dobrej zabawy podczas gali disco w ramach 38. imienin miasta Choroszcz! Zapraszamy, by poddać się twistom, skokom i obrotom grup: Tvister, Nexx Dance, Szafis i Avanti. I wieczór zakończyć równie gorąco – spektaklem ognia w wykonaniu grupy JAMA.