Miasto i GminaWydarzenia

Piknik Rodzinny w Złotorii

W niedzielne przedpołudnie, 9 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Złotorii odbył się Piknik Rodzinny. Celem festynu była integracja uczniów, nauczycieli i rodziców oraz wspólna zabawa na świeżym powietrzu. Piknik stał się okazją do zaprezentowania występów artystycznych naszych uczniów,  Imprezę uświetniły występy. „Zeróweczka” przedstawiła inscenizację „Głodna gąsienica”, klasa I zatańczyła z szarfami i wstążkami. Uczennice i uczniowie uczęszczający na koło teatralne przedstawili inscenizację „Bajeczki z morałem”. Występ muzyczny przygotowali również uczniowie ósmej klasy.

Odbył się również Konkurs Informatyczny „Programowanie Wizualne”. Nie zabrakło akcentów sportowych:. m.in. rzut kaloszem, wyścig rowerowy, strzał do bramki.  Na pikniku wystąpił również zespół „Galaxy” działający przy Miejskiej Orkiestrze Dętej w Białymstoku. Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji: stoisko z grami, malowanie twarzy i portretów, „dmuchańce”, animacje i zabawy, wata cukrowa, pokaz baniek mydlanych Amatorzy grilla mieli możliwość zjedzenia pieczonej kiełbaski. Piknikowe menu uświetniły domowe wypieki przygotowane przez rodziców i nauczycieli naszej szkoły.

Nad całością imprezy czuwała Pani Monika Prejzner Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złotorii. Ogromną rolę w przygotowaniach do pikniku odegrali nasi wspaniali rodzice, którzy włożyli niemałą pracę i zaangażowanie, co pozwoliło na zorganizowanie tegorocznego festynu rodzinnego. Jak udana to była impreza, niech świadczą uśmiechy naszych dzieci, które zobaczyć można w galerii na stronie internetowej naszej szkoły.

Pani Monika Prejzner Dyrektor SP w Złotorii oraz Rada Rodziców składają serdeczne podziękowania dla sponsorów wydarzenia a także wszystkim osobom, które wsparły organizację pikniku za pomoc, życzliwość, zrozumienie, hojność i ofiarność.: ALUTRAST Producent Stolarki Aluminiowej . Grzegorz Roszkowski, Sklep Spożywczo-Przemysłowy w Złotorii. Krzysztof Wiśniewski, Kamieniarstwo KASTOM ,BRAMBUD mgr inż. Adam J. Miastkowski, Bank Spółdzielczy w Białymstoku. Oddział w Choroszczy, Firma Schenker sp.zo.o, Firma Gold . Michał Czerwiński, Firma Gizo. Grzegorz Niewiński, Kabo sp.j. Zakład mięsny. Borowik A., Karpieszuk W., Salon Fryzjerski PASTELLE . Edyta Skwira, Andzik Sklep Serwis – Quady, Skutery, Rowery, Burmistrz Choroszczy Pan Robert Wardziński, Miejsko –Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Choroszczy

Zabawa była przednia, a najważniejsi uczestnicy imprezy – dzieci – szalały podczas zabaw, konkursów i innych, przygotowanych specjalnie na ten dzień, atrakcji.