EdukacjaMiasto i GminaWydarzenia

Dobrych, udanych wakacji!

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

Zamykamy właśnie rok szkolny 2018/2019. Kolejny rok zmian, przemian, niekiedy trudnych zwrotów akcji – jak w dobrym filmie. Wszyscy jednak staraliśmy się, aby mijające dziewięć miesięcy pracy, upłynęły wszystkim możliwie spokojnie, harmonijnie, a także pasjonująco i pożytecznie. O tym, że był to kolejny rok sukcesów, świadczą Wasze, Drodzy Uczniowie wyniki, zrealizowane projekty, nabyte doświadczenia i zdobyte wysokie lokaty w konkursach. Serdecznie Wam gratuluję i życzę, aby procentowały w dalszych latach.

Gratuluję także Gronu Pedagogicznemu, a także Rodzicom, że nie ustaliście Państwo w swoich ambitnych dążeniach do wyposażania naszą młodzież w jak najlepszą wiedzę, do kształtowania ich postaw jako pojedynczych ludzi i członków Wspólnoty, do wzmacniania w młodych pokoleniach w najwyższych i najcenniejszych wartości.

Przed Wami, Drodzy Uczniowie i Szanowni Nauczyciele upragniony i w pełni zasłużony wypoczynek. Niech okres ten obfituje w radosne i tylko szczęśliwe chwile. Niech będzie czasem fascynującego, ale także bezpiecznego eksplorowania świata – tego najbliższego, a także dalszych zakątków.

Cieszcie się z uroków wakacyjnej swobody! Dobrych, udanych wakacji!

Robert Wardziński
Burmistrz Choroszczy