Doroczny Koncert Pracowni Muzycznej już za nami

14 czerwca w galerii M-GCKiS odbył się koncert na zakończenie sezonu Pracowni Muzycznej Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Zaprezentowali się uczennice i uczniowie klasy pianina pana Michała Szymczuka oraz klasy gitary i perkusji pana Jacka Bartnickiego.

Pianiści grali głównie repertuar klasyczny, w przestrzeni galerii rozlegały się dźwięki pianina, nieraz bardzo trudnych utworów. Młodzi adepci sztuki pianistycznej dzielnie radzili sobie z instrumentem. Wśród gitarzystów dominowały melodie bardziej popularne. W niektórych z nich swoim głosem wspierał uczniów pan Jacek. Dyrektor Centrum Kultury Przemysław Waczyński wręczał każdemu artyście różę w podziękowaniu za występ. Oprócz gitary były także występy połączone z perkusją. Dlatego też chwilami było naprawdę głośno. Całość zakończyła się wspólnym zdjęciem.

Chętnych do podjęcia nauki gry na pianinie, gitarze lub perkusji zapraszamy już w nowym roku szkolnym! Wiek nie gra żadnej roli i na rozwijanie swoich pasji nigdy nie jest za późno!

Więcej zdjęć na Facebooku M-GKiS