Hotel DELFINA *** – tradycja i nowoczesność /poszukuje pracowników/

Od ponad 20 lat przy trasie do Warszawy działa rodzinna firma M&M Nalewajko. Państwo Mirosława i Mieczysław Nalewajko działający z powodzeniem i wieloma sukcesami od lat osiemdziesiątych w branży jubilerskiej postanowili stworzyć od podstaw potężny obecnie obiekt służący do obsługi podróżnych. Zbudowana w roku 1997 stacja paliw wraz z restauracją doskonale trafiła w zapotrzebowanie na rynku i zaskarbiła sobie wielu stałych klientów. Ciągły rozwój firmy spowodował budowę hotelu, parkingu dla samochodów ciężarowych, rozbudowę restauracji.

W 2015 roku wzorowo prowadzony hotel „DELFINA” został rozbudowany – obecnie posiadamy 67 pokoi na prawie 150 miejsc noclegowych wraz ze znakomitą strefą  relaksu. Hotel jest jednym z najwyżej ocenianych obiektów tego typu w naszym województwie  na specjalistycznych portalach rezerwacyjnych. Innowacyjne rozwiązania wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania pozwalają wyjątkowo komfortowy odpoczynek w podróży.

Od 2015 roku nasza stacja jest partnerem franczyzowym firmy ORLEN – stosujemy najwyższe standardy jakości i obsługi natomiast znakomity bar bistro przy stacji doskonale uzupełnia i zaspokaja potrzeby kierowców w trasie na szybki, smaczny i zdrowy posiłek od rana do późnego wieczora – mówią właściciele.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz chcąc nadal podnosić jakość świadczonych przez nas usług, powiększamy załogę firmy. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska sprzedawcy na stacji paliw, pracownika do baru bistro oraz osobę do pracy w recepcji hotelu. Zapraszamy do naszego zgranego zespołu składającego się z ciekawych  osób w każdym wieku. Zainteresowanych prosimy o aplikowanie: praca@nalewajko.pl ARTYKUŁ SPONSOROWANY