SportWydarzenia

Narew w sobotę kończy rundę jesienną

Miniony weekend nie był udany dla drużyn Narwi Choroszcz. W sobotę 31 października najpierw na boisko w Choroszczy wybiegli trampkarze, którzy ulegli liderowi MOSP Białystok 0-11, a następnie seniorzy zagrali z KS UM Krynki. Już w 3 minucie goście wyszli na prowadzenie po bramce z rzutu karnego, a na przerwę Narew schodziła przegrywając 0-2. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i Krynki zdobyły jeszcze jedną bramkę. Dopiero w 85 minucie honorowe trafienie dla Narwi zaliczył Adam Rećko, ale goście strzelili jeszcze czwartą bramkę i Narew ostatecznie uległa 1-4.

Jutro obie drużyny zakończą rundę jesienną. Trampkarze na wyjeździe o godz. 11 zagrają z KS Wasilków, a seniorzy o godz. 13 także na wyjeździe zmierzą się z bezpośrednim rywalem z tabeli – Sudovią Szudziałowo.