Trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa Narwi w Lidze Okręgowej

Już trzy mecze bez zwycięstwa zanotowali piłkarze Narwi Choroszcz występujący w Lidze Okręgowej. Tym razem w spotkaniu na Stadionie Miejskim w Choroszcz zawodnicy trenera Pieczywka ulegli 0-1 Hetmanowi Tykocin, a decydująca bramka padła z rzutu karnego. W środę 9 października miał się odbyć zaległy mecz z Piastem Białystok ale spotkanie po raz kolejny zostało przełożone. Tym samym najbliższym spotkaniem dla Narwi będzie niedzielny wyjazd do Czyżewa na mecz z miejscowymi Orlętami. Narew zajmuje obecnie spadkowe miejsce nr 13, rywale są o “oczko” niżej. 

1 kolejka: Narew Choroszcz  – Piast Białystok /przełożony/
2 kolejka, 17 sierpnia: Narew Choroszcz – Orzeł Kolno 0-1
3 kolejka, 25 sierpnia, KS UM Krynki – Narew Choroszcz 4-2
4 kolejka, 
1 września, Czarni Czarna Białostocka – Narew Choroszcz 1-3
5 kolejka, 7 wrześniaNarew Choroszcz – Rudnia Zabłudów 0-0 
6 kolejka, 14 września, Magnat Juchnowiec Kościelny  – Narew Choroszcz 0-1
7 kolejka, 
21 września, Narew Choroszcz – KS Śniadowo 2-2 
8 kolejka, 29 września,KS Grabówka – Narew Choroszcz 4-1 
9 kolejka, 5 października, Narew Choroszcz – Hetman Tykocin 0-1 (0-1)

Skład: Rafał Dołęgowski – Kacper Kużel (’80 Marcin Krysztopik), Michał Kucharewicz, Karol Kamieński, Robert Krysztopik (’60 Jakub Garbowski) – Krystian Sokół, Grzegorz Pieczywek, Andrzej Skrzypek (’65 Damian Mojsak), Damian Garbowski – Paweł Sokół – Tomasz Sawicki (’65 Łukasz Andzielewicz)

Tabela:


Rezerwy A-Klasa:

Po trzech bardzo dobrych spotkaniach, w których rezerwy wywalczyły 7 punktów w miniony weekend nastąpiła bardzo wysoka wyjazdowa porażka z GKS Stawiski – rywale wygrali aż 10-1. Planowany na najbliższą sobotę domowy mecz z Włókniarzem Białystok został przełożony na 16 października, więc w ten weekend rezerwy mają wolne.

1 kolejka: 24 sierpnia: Narew II Choroszcz – KS Sokoły 2-6
2 kolejka: 1 września,Korona Dobrzyniewo Duże – Narew II Choroszcz 7-1
3 kolejka7 września, Narew Choroszcz – Jastrząb Knyszyn 2-1
4 kolejka, 15 września,Jasion Jasionówka – Narew Choroszcz 1-1
5 kolejka, 22 września,Narew Choroszcz – Grab Janówka 4-1
6 kolejka, 29 września, GKS Stawiski – Narew Choroszcz 10-1 (4-1) Bramka: Paweł Kieżel

Skład: Jakub Sakowicz – Piotr Ryniejski, Mateusz Garbowski, Marek Korolewski, Adrian Reszeć, Paweł Kieżel, Marcin Krysztopik, Ryszard Pabian, Łukasz Perko, Jakub Sadowski, Oliwer Słota

Tabela: 


GRUPY MŁODZIEŻOWE


Czwarty mecz sezonu mają za sobą młodziki i w dalszym ciągu nie mają na koncie porażki. W sobotę 5 października Narew zremisowala 3-3 z Gryfikiem Gródek, a bramki zdobyli: Patryk Jerączyk, Marek Garbowski i Szymon Popławski. Skład: Dawid Biernacik – Dawid Aneszko, Bartłomiej Dziejma, Hubert Iwaszczuk, Patryk Jerączyk, Przemysław Adamski, Damian Aponowicz, Marek Garbowski, Adrian Magnuszewski, Szymon Popławski, Miłosz Rurarz, Bartosz Krysztopik, Adrian Sadowski, Narew kolejny mecz rozegra w sobotę 12 października na Stadionie Miejskim w Choroszczy zagra z Czarnymi Czarna Białostocka (11:00)   Terminarz i tabela znajdują się tutaj. 


Orliki starsze w czwartym turnieju rozegranym w Dobrzyniewie Dużym Narew wygrała 3-2 z Biebrzą Goniądz, 6-0 z Koroną II Dobrzyniewo, zremisowała 1-1 z Koroną Dobrzyniewo i przegrała 0-3 z Promieniem Mońki. Piąty i zarazem ostatni turniej Narew rozegra w Goniądzu 19 października (początek 13:00)  Tabela i terminarz znajdują się tutaj


Orliki młodsze rozegrały swój trzeci turniej. Na Stadionie Miejskim w Choroszczy Narew wygrała 2-0 z Hetmanem Tykocin i przegrała 0-1 z APN Hattrick II Białystok, 1-5 z APN Hattrick Białystok i 0-1 z AP Jagiellonią Białystok. Kolejny turniej także zostanie rozegrany w niedzielę 13 października w Ośrodku Jagiellonii przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku,  Choroszczy  (początek 12:00).

Najmłodsze w klubie Żaki W trzecim turnieju rozegranym 5 października w Dobrzyniewie Dużym Narew wygrała 2-0 z Junior II Białystok, 4-0 z Koroną II Dobrzyniewo i 5-1 z Koroną Dobrzyniewo, a także przegrała 0-4 z Junior Białystok. Kolejny turniej odbędzie się w Białymstoku 12 października (początek 11:00)