Dzień Wszystkich Świętych – zmiana organizacji ruchu w mieście Choroszcz

Informujemy, iż – jak co roku w Dniu Wszystkich Świętych 1 listopada w Choroszczy, w pobliżu cmentarza, zmieni się organizacja ruchu.

W rejonie cmentarza miejskiego w Choroszczy, zlokalizowanego przy ulicy Kościukowskiej, na czas uroczystości związanych z obchodami Święta Wszystkich Świętych, będzie obowiązywała następująca organizacja ruchu:

– ruch jednokierunkowy będzie wprowadzony od skrzyżowania przy kapliczce św. Jana Nepomucena (fragment ul. Piaskowej przechodzący następnie w ul. Kościukowską) do skrzyżowania z łącznikiem z ulicą Zaczerlańską.

Na odcinek jednokierunkowy będzie można wjechać tylko od strony ul. Piaskowej, z wyjazdem w stronę Kościuk oraz ul. Zaczerlańskiej.

UWAGA: Zmiana nie będzie dotyczyła autobusów komunikacji miejskiej linii 103.

– na całej długości ul. Piaskowej obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się po prawej stronie, jadąc od ul. Dominikańskiej.

Powyższe zmiany będą obowiązywać w dniu 01.11.2019 r. (piątek, Święto Wszystkich Świętych). 

Uprzejmie prosimy wszystkich użytkowników dróg o zwracanie szczególnej uwagi na nową organizację ruchu w Choroszczy w dniu Wszystkich Świętych, zwracanie uwagi na znaki drogowe oraz zalecenia służb porządkowych. Dziękujemy.