EdukacjaMiasto i GminaZ Urzędu

Mamy nowe laureatki Stypendium Burmistrza Choroszczy

Z przyjemnością informujemy, że Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński nagrodził stypendiami Burmistrza Choroszczy dwie mieszkanki Gminy Choroszcz: Wiktorię Siemieniuk oraz Dominikę Jacejko. Uroczysty akt wręczenia stypendiów nastąpił podczas XI Sesji rady Miejskiej w Choroszczy w dniu 21 listopada 2019 roku.

Obie stypendystki są mieszkankami Gminy Choroszcz i w ostatnim roku wykazały się ponad przeciętnymi wynikami zarówno na płaszczyźnie naukowej, jak i organizacyjnej.

Cieszę się, że jako gmina i społeczność Choroszczy możemy wspierać rozwój talentów naszych Uczniów, którzy dzięki swojej pracy i zaangażowaniu uzyskują wysokie noty, chcą się rozwijać i posiadają wizję celów, jakie pragną osiągnąć. Na przyszłość życzę równie ambitnych planów i dalszych sukcesów! – takimi słowami powinszowania Burmistrz Choroszczy zwrócił się do nagrodzonych uczennic. Pogratulował też rodzicom wspierającym je. Radni Miejscy uhonorowali choroszczańskie uczennice gromkimi brawami.

Stypendium naukowe Burmistrza Choroszczy zostało przyznane mieszkankom Gminy Choroszcz na okres od 1 września 2019 roku do 30 czerwca 2020 roku.

Nagrodzonym uczennicom serdecznie gratulujemy!

UM