EdukacjaMiasto i Gmina

Z Tatą mogę wszystko!

W dniu 21 listopada 2019 r. na strzelnicy w Szkole Podstawowej w Choroszczy w ramach organizowanego przez Radę rodziców cyklu spotkań „Z Tatą mogę wszystko!” odbyły się zawody strzeleckie. Inicjatywa miała na celu promowanie zaangażowania Ojców i dzieci we wspólne działania.

Rywalizacja przebiegała w dwuosobowych drużynach składających się z dziecka oraz rodzica. W rywalizacji wzięły udział 24 drużyny, a nad jej bezpiecznym przebiegiem czuwali  przedstawiciele Stowarzyszenia Pamięć i Tożsamość – Skała z Choroszczy.  Zwycięzcami turnieju została drużyna Brzozowskich zdobywając 94 pkt na 100 możliwych, drugie miejsce zajęła drużyna Kościukiewicz zdobywając 91 pkt., a trzecie miejsce drużyna Ołdakowski zdobywając 90 pkt. Poziom zawodów był wysoki, a rywalizacja bardzo wyrównana.

Po zakończeniu turnieju wszystkie drużyny zostały uhonorowane pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz upominkami. W czasie turnieju wszyscy rodzice i dzieci poza udziałem w rywalizacji sportowej spędzili wspólnie czas przy grach planszowych.

W ramach inicjatywy „Z Tatą mogę wszystko!” w dniu 20 listopada 2019 r. obywał się również wieczór taneczny. Rada Rodziców jako organizator składa jednocześnie podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które wsparły inicjatywę „Z Tatą mogę wszystko!” w szczególności:

> Panu Burmistrzowi Choroszczy Robertowi Wardzińskiemu
> Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy oraz nauczycielom i pracownikom obsługi
> Miejsko-Gminnemu Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy – Panu Przemysławowi Waczyńskiemu oraz Panu Dariuszowi Jabłońskiemu
> Stowarzyszeniu Pamięć i Tożsamość „Skała” 
> Parkowi Jeroniki – Panu Marcinowi Kościukiewicz
> firmie Raben Logistics Polska o. w Choroszczy
> Panu Bogdanowi Rzepnickiemu
> Dyrekcji Sklepu Chorten BIS
> Piekarni Okruszek
> firmie PPUH PLUS – Panu Jarosławowi Adamowi Masłowskiemu
> firmie Podlaski Sad

Rada Rodziców