Zabawa choinkowa w Barszczewie

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Najmłodsi  od wielu tygodni niecierpliwie oczekują na moment rozpoczęcia imprez karnawałowych. Bale przebierańców czy też zabawy choinkowe stwarzają  jedną z nielicznych okazji, aby przeobrazić się w wymarzoną postać z ulubionej bajki.

 W ostatni weekend ferii zimowych, 01 lutego 2020r. w świetlicy wiejskiej w Barszczewie, odbyła się długo oczekiwana ,,Zabawa choinkowa’’ dla dzieci. Całą imprezę rozkręcili animatorzy z teatrzyku ,,CoNieco”, rozgrzewali małych uczestników, wspólnymi tańcami, pląsami i kolorowymi korowodami. Podczas wielu zabaw, dzieci mogły wykazać się zwinnością, sprawnością i umiejętnościami tanecznymi. Czas pomiędzy wspaniałymi tańcami urozmaicały różnego rodzaju ciekawe konkursy i zgaduj- zgadule. Dopełnieniem udanej zabawy karnawałowej były, słodki poczęstunek i odwiedziny Mikołaja z workiem pełnym prezentów.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele pozytywnych emocji i wrażeń. . Wszyscy bawili się znakomicie, gdyż dobry humor dopisywał maluchom oraz ich rodzicom.

Organizatorami Zabawy choinkowej byli: M-GCKiS w Choroszczy, Filia Biblioteczna w Barszczewie oraz Rada Sołecka wsi Barszczewo.

Dziękujemy za wsparcie w organizacji wydarzenia Urzędowi Miejskiemu w Choroszczy.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Gminy Choroszcz, w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Uzależnień na terenie Gminy Choroszcz.

(M.Ś)