W sobotę finały Choroszczańskiej Ligi Halowej

Rekordowa liczba 14 drużyn przystąpiła na początku grudnia do V edycji Choroszczańskiej Ligi Halowej. Na początku drużyny rywalizowały systemem “każdy z każdym” w fazie grupowej, następnie po cztery najlepsze drużyny z grupy awansowały do ćwierćfinałów, a pozostałe ekipy walczyły o niższe miejsca.

W najbliższą sobotę 15 lutego czeka nas ostatni akcent rozgrywek: DZIEŃ FINAŁOWY. Rozpocznie się on meczem o 7 miejsce: LZS Choroszcze vs. Promotech – co jest niespodzianką bo drużyna Promotechu wygrała swoją grupę. Następnie w spotkaniu o 5 miejsce zagra Team Dużego Bica z FC Dziadami. A potem już zostaną tylko dwa mecze: w meczu o brązowe medale zagra Kopnij Babkę w Czapkę z Bajecznymi Obrazami (zwycięzca grupy A), a w wielkim finale zmierzą się rewelacja fazy pucharowej Football Fans Wasilków, które przecież w grupie zajął 4 miejsce z obrońcą tytułu wywalczonego przed rokiem czyli Izbiszczami.

Po ostatnim meczu dojdzie do uroczystego podsumowania rozgrywek i wręczenia nagród z udziałem Burmistrza Choroszczy. Zapraszamy na halę SP w Choroszczy!

DZIEŃ FINAŁOWY 15 LUTEGO

16:30 LZS Choroszcz – Promotech /mecz o 7 miejsce/
17:10 FC Dziady – Team Dużego Bica /mecz o 5 miejsce/
17:50 Kopnij Babkę w Czapkę – Bajeczne Obrazy /mecz o 3 miejsce/
18:30 Football Fans Wasilków – Izbiszcze /FINAŁ/
19:15 WRĘCZENIE NAGRÓD

Więcej o rozgrywkach na specjalnej stronie: www.m-gckis.ligspace.pl