Ćwicz w Choroszczy – z Gryfem!

Czy tłusty czwartek to tylko pączki, ciasteczka, faworki i potem – niechciane oponki? Tak być nie musi! Już w tłusty czwartek każdy może zmierzyć się ze swoimi oponkami z Choroszczańskim Gyrfem! 20 lutego rusza pierwsza w historii Choroszczy siłownia i fintess – GRYF Gym&Fitness! Zapraszamy!

GRYF Gym&Fitness z Choroszczą jest mocno związany: tworzą go choroszczanie, jest zlokalizowany w Choroszczy w Centrum Komła przy ul. Powstania Styczniowego 10 (I piętro, wejście z lewej strony), a i nazwa nie jest przypadkowa: GRYF – nawiązuje do gryfa jako mistycznego ptaka widocznego w herbie Choroszczy, jak również do gryfu jako sztangi olimpijskiej.

Mistyczny gryf symbolizuje m.in. szybkość, siłę, czujność, a także waleczność, odwagę i wytrwałość – i takie cechy GRYF Gym&Fitness chce zaszczepić wśród swoich odwiedzających.

Nasz rozwój to rozwój naszych klientów – mówią właściciele siłowni. To nasza misja. Dziś każdy może, a wręcz powinien trenować – dodają. Żyjemy w czasach, w których siedzenie to nowy nałóg, a wskutek tego ciała ludzkie łapią wszelkiego rodzaju dysfunkcje. Brak ruchu to problem ogólnospołeczny. Każdy więc, kto odczuwa ból i potrzebuje zdrowego ruchu, znajdzie u nas pomocną dłoń – zachęcają. A to tylko jeden z wielu profitów. Po dobrym treningu następuje wyrzut endorfin, który działa cuda: z łatwością pokonujemy własne ograniczenia, powodując, że zwykły szary dzień zamienia się w 24 godziny pełne motywujących zwycięstw. Chcemy, aby GRYF Choroszcz był społecznością ludzi żyjących pełnią życia!

GRYF Gym&Fitness w Choroszczy w swojej ofercie posiada siłownię wyposażoną w maszyny marki Olimp, ławki i sztangi olimpijskie, obciążenia typu bumper oraz żeliwne, zestaw odważników kulowych kettlebell, hantle żeliwne, konstrukcję treningową Rig&RACK, sprzęt cardio oraz oddzielną salę fitness, wyposażoną w akcesoria treningowe.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Każdy, kto przyjdzie do GRYF Gym&Fitness może liczyć na trening siłowy z wolnym ciężarem oraz na maszynach, treningi personalne, zajęcia grupowe typu: trening kettlebell, zdrowy kręgosłup, body shape, trening HIIT (High Intensity Interval Training – trening przedziałowy o wysokiej intensywności, gimnastyka wyszczuplająca. Pomysłów jest wiele i GRYF Gym&Fitness na pewno będzie się rozwijał.

Ceny karnetów są następujące:

  • siłownia:
Karnet Normalny Ulgowy Senior
1 wejście 30 zł 30 zł 30 zł
Miesięczny 99 zł 89 zł 59 zł
3-miesięczny 249 zł 249 zł 159 zł
Półroczny 459 zł 429 zł 300 zł
  • zajęcia grupowe (ceny zależne są od liczby treningów w ciągu miesiąca):
Liczba treningów Cena
1 30 zł
4 99 zł
8 139 zł
12 169 zł
  • karnet OPEN (siłownia + zajęcia grupowe): 199 zł/m-c.

GRYF Gym&Fitness zaprasza 7 dni w tygodniu:

  • od poniedziałku do piątku: 7:30-21:30
    • sobota: 9:00-17:00
    • niedziela: 10:00-16:00

A już w tłusty czwartek 20 lutego 2020 roku o godz. 14.00 zapraszamy wszystkich na wielkie i uroczyste otwarcie GRYF Gym&Fitness w Choroszczy! W dniu otwarcia każdy wchodzi za darmo! Oferujemy konsultacje z trenerem personalnym. Po zakończonym treningu zapraszamy na zdrowego shake’a i coś słodkiego. Poza tym zbieramy zapisy na zajęcia grupowe, a do końca tygodnia będzie można nabyć karnet tańszy nawet o 15%! Zapraszamy!

Rozwijaj się z nami – rozwijaj się w Choroszczy z GRYF Gym&Fitness!


ARTYKUŁ SPONSOROWANY