8 marca – Weselny Dzień Otwarty w Dworze Czarneckiego

Zapraszamy na Weselny Dzień Otwarty połączony z degustacją Menu Weselnego, który odbędzie się 8 marca 2020 roku na Sali Kryształowej Dworu Czarneckiego, od godziny 12:00.
Wstęp płatny: 60 zł


Wydarzenie to kierowane jest do zaręczonych par, które nie podpisały jeszcze umowy, a które szukają idealnego miejsca na wesele oraz do tych, którym na samą myśl o nim po plecach przechodzi przyjemny dreszcz!

Weselny Dzień Otwarty do doskonała okazja do tego, by obejrzeć sale Dworu Czarneckiego, zapoznać się z atrakcjami, zadać pytania obsłudze oraz spróbować potraw, jakie szef kuchni przygotował na nadchodzący sezon. Ostrzegamy! Kucharze Dworu Czarneckiego zawrócili w głowie już niejednemu miłośnikowi kulinariów!
W Weselny Dzień Otwarty przewidywane jest też mnóstwo atrakcji.

Szczegóły na wydarzeniu FB.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc
(rezerwacje przyjmujemy do 02.03.2020)

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dwór Czarneckiego to gustowny mariaż wykwintnej kuchni, profesjonalnej obsługi, przyjaznej atmosfery oraz przepięknych, eleganckich wnętrz urządzonych w klasycznym, dworskim stylu. Wyjątkowy charakter naszego hotelu sprawia, że wiele zakochanych par właśnie to miejsce wybiera na organizację przyjęcia weselnego. W Dworze Czarneckiego spełniają się marzenia o najpiękniejszej imprezie życia – niezapomnianym świętowaniu pierwszych chwil małżeństwa.

Do dyspozycji naszych Gości mamy cztery klimatyzowane sale weselne, na których możemy ugościć od 20 do 300 osób, w zależności od wielkości przyjęcia. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych i oferujemy szeroki wachlarz usług w tym zakresie.
Z wielką przyjemnością ułatwimy Młodej Parze cały proces przygotowań do Wielkiego Dnia, zapewniając opiekę banquet managera, który chętnie odpowie na pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości w trakcie planowania imprezy oraz w kluczowym dniu będzie czuwał nad spokojnym i prawidłowym jej przebiegiem.

W ofercie weselnej proponujemy kilka wariantów menu w zróżnicowanych cenach oraz szereg interesujących atrakcji dodatkowych, które z pewnością urozmaicą weselną zabawę.
Pamiętając o tradycji, na wstępie witamy Państwa Młodych dekoracyjnym chlebem z solą, by na koniec zaprosić ich do komfortowego, eleganckiego apartamentu małżeńskiego.
Dodatkowym atutem Dworu Czarneckiego jest strefa SPA&Wellness, gdzie nasi Goście mogą skorzystać z różnorodnych zabiegów oraz pozwolić sobie na pełne odprężenie w strefie relaksu.

Organizacja przyjęcia weselnego w naszym hotelu jest gwarancją wspaniałej uczty, wyśmienitej zabawy oraz niesamowitych wspomnień na długie lata.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY