KulturaMiasto i GminaWydarzenia

6 czerwca kino plenerowe w Choroszczy!

Serdecznie zapraszamy na nasze pierwsze w czasie pandemii wydarzenia kulturalne poza siecią. Będą to plenerowe pokazy filmów.

Już 6 czerwca, kino lekkie i ciepłe jak wieczór podczas, którego odbędzie się projekcja . Wierzymy w dobrą pogodę i czekamy na Państwa o godz. 22:00 na Placu Brodowicza w Choroszczy.

Wyświetlimy nową produkcję: Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3. Film ten to według producenta „tak jakby ciąg dalszy” kultowych komedii z lat 80-tych „Kogel-mogel” oraz „Galimatias, czyli kogel-mogel II”.

Film trwa 1 godz. 34 min.

Pokazy odbędą się z przestrzeganiem reżimu sanitarnego.

  1. Uczestnicy zostaną poddani pomiarowi temp.
  2. Obowiązuje zakaz przemieszczania się w wydzielonej strefie oraz przestawiania leżaków przed, w trakcie i po seansie.
  3. Na terenie kina obowiązuje nakaz zakrycia ust i nosa.

Regulamin

Opis filmu:
Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy! 

M-GCKiS w Choroszczy