Wszystkich Świętych – zmiana organizacji ruchu /aktualizacja/

Urząd Miejski w Choroszczy informuje, że planowana na dni 31.10-2.11.2020 zamiana organizacji ruchu w okolicach cmentarza przy ul. Kościukowskiej w Choroszczy – nie obwiązuje. Ruch odbywa się według niezmienionej, dotychczasowej organizacji. 

Odwołanie planowanej zmiany organizacji ruchu w Choroszczy – tradycyjnie w okresie świąt Wszystkich Świętych – jest związane z ogłoszonym przez rząd RP zamknięciem nekropolii i zakazem ich odwiedzania w najbliższych dniach.

Za utrudnienia przepraszamy. Prosimy zwracać uwagę na znaki. Poniższy artykuł jest więc NIEAKTUALNY.

Informujemy, iż – jak co roku w okolicach Święta Wszystkich Świętych, w pobliżu cmentarza przy ul. Kościukowskiej w Choroszczy, zmieni się organizacja ruchu. Szczegółowy opis nowych zasad oraz mapkę przedstawiamy poniżej. Ze względu na panującą sytuację pandemiczną w Polsce, apelujemy o to, by rozłożyć w czasie odwiedziny grobów naszych bliskich, a przebywając na nekropoliach – prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie wprowadzonych zasad sanitarnych.

W rejonie cmentarza miejskiego w Choroszczy, zlokalizowanego przy ul. Kościukowskiej, na czas uroczystości związanych z obchodami Święta Wszystkich Świętych, czyli w dn. 30.10-02.11.2020, będzie obowiązywała następująca organizacja ruchu:

  •  RUCH JEDNOKIERUNKOWY obowiązuje od skrzyżowania przy kapliczce św. Jana Nepomucena (fragment ul. Piaskowej przechodzący następnie w ul. Kościukowską) – do skrzyżowania z łącznikiem z ulicą Zaczerlańską.

Na odcinek jednokierunkowy można wjechać tylko od strony ul. Piaskowej, z wyjazdem w stronę Kościuk oraz ul. Zaczerlańskiej.

UWAGA: Zmiana nie dotyczy autobusów komunikacji miejskiej linii 103.

  • na całej długości ul. Piaskowej obowiązuje ZAKAZ ZATRZYMYWANIA SIĘ PO PRAWEJ STRONIE, jadąc od ul. Dominikańskiej.

 Powyższe zmiany będą obowiązywać w weekend 30.10-02.11.2020r.