Złom na wagę życia – zbieramy dla Nikosia

Nikodem Wasilewski to 8-miesięczny chłopiec z Białegostoku, który zmaga się z chorobą SMA1. Jedynym ratunkiem dla chłopca jest terapia genowa, za niebagatelną kwotę, ponad 9 mln zł.

Z pomocą Nikodemowi ruszyli druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych. Podjęli się akcji zbierania złomu i oddawania go na skup. Cały dochód ze sprzedaży złomu jest wypłacany na siepomaga.pl. Akcja zbiórki złomu trwa.

Zachęcamy wszystkie jednostki OSP do przyłączenia się do naszej akcji. Każda para rąk jest na wagę złota. Do zbiórki złomu może dołączyć każdy – mówią organizatorzy #EkipaNikosia. Jeśli posiadacie na swojej posesji, w garażu, piwnicy rzeczy nadające się do sprzedaży w skupie złomu, możecie przekazać je Nikosiowi. Zapytajcie o złom sąsiadów, znajomych. Złom możecie sprzedać w najbliższym punkcie skupu złomu, a pieniądze wpłacić na siepomaga.pl/zycie-nikosia.

Mieszkańcy Białegostoku i okolic złom mogą oddawać w skupie złomu Uniwerstal na ul. Popiełuszki 113 w Białymstoku. Uniwerstal przyłączając się do akcji zaoferował również odbiór większych ilości złomu z miejscowości oddalonych od Białegostoku nawet o 50 km. Odbiór większej ilości złomu można zgłaszać Panu Grzegorzowi Leszczyńskiemu pod numerem telefonu 85 663 52 46


Ekipa Nikosia