Instruktor tańca z M-GCKiS w programie Lego Masters

Instruktor tańca nowoczesnego, który prowadzi zajęcia w Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy – Łukasz Więcek bierze udział w programie TVN “Lego Masters”. Wśród społeczności fanów Lego jest znany jako LukasData. Jego profil na instagramie obserwuje 36 tysięcy osób, co czyni go najpopularniejszym w Polsce oraz jednym z najpopularniejszych na świecie jeżeli chodzi o tematykę klocków LEGO. Partnerem w programie Łukasza Więcka jest muzyk Bas Tajpan.

Pierwszy odcinek programu już w sobotę 14 listopada o godzinie 20:00 na kanale TVN. Życzymy naszemu instruktorowi sukcesów, a Państwa zachęcamy do śledzenie zmagań w programie.

“LEGO Masters” to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy! W programie bierze udział 6 par, które będą ze sobą rywalizować o wyjątkowe nagrody – tytuł Mistrza LEGO Masters, wizytę w LEGOlandzie i nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych! Powstaną niezwykłe budowle, pojazdy, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. Będzie to sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka jedna para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze duety i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Gospodarzem polskiej edycji programu jest Marcin Prokop. Nagrodą główną jest 100 tys. zł oraz wycieczka do Legolandu.

fot. Cezary Piwowarski, materiały promocyjne TVN