KulturaMiasto i GminaWydarzenia

Konkurs bożonarodzeniowy ON-LINE

Wesołych Świąt – zdrowia, szczęścia, pomyślności! Bogatego Mikołaja, wspaniałych prezentów… Doskonale to znamy prawda?

Życzenia świąteczne płyną na długo przed Bożym Narodzeniem. W tradycji polskiej składanie życzeń sięga dalekiej przeszłości. W dzisiejszych czasach zmienia się nieco forma, ale idea życzeń bożonarodzeniowych wciąż pozostaje ta sama. Aby podtrzymać tą piękną tradycję, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Biblioteka Publiczna w Choroszczy ogłaszają konkurs bożonarodzeniowy ON-LINE pn. “Najpiękniejsze życzenia świąteczne”.

Zadanie konkursowe polega na napisaniu ciekawych, oryginalnych życzeń bożonarodzeniowych. Wymagane jest samodzielne stworzenie życzeń (kat. przedszkolaki-dopuszcza się wspólną prace rodzica z dzieckiem), wszelkie próby kopiowania tekstu życzeń z powszechnie znanych źródeł np. z Internetu będą dyskwalifikowane jako zgłoszenie konkursowe.

Prace konkursowe są przyjmowane w czterech kategoriach:

Kat. I – przedszkolaki wraz z rodzicami
Kat. II – klasy I-III SP
Kat. III – klasy IV-VIII SP
Kat. IV – młodzież szkół średnich oraz osoby dorosłe

Konkurs trwa w dniach : 25.11.2020-15.12.2020.

Pracę konkursową w formie pliku tekstowego wraz ze skanem prawidłowo wypełnionego oraz podpisanego formularza zgłoszeniowego dostępnego do pobrania na stronie internetowej www.biblioteka.choroszcz.pl należy przesłać drogą poczty elektronicznej na adres: biblioteka@choroszcz.pl . Konkurs jak i jego rozstrzygnięcie odbywa się wyłącznie w trybie ON-LINE.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie z którym przed wzięciem udziału w konkursie należy się zapoznać. Kontakt telefoniczny w sprawie konkursu pod nr: 723 698 951.

REGULAMIN