Fotowoltaika: opłacalność, zasady, bezpieczeństwo – webinarium

Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego zaprasza na webinarium: „Fotowoltaika – opłacalność inwestycji, zasady i bezpieczeństwo eksploatacji”. Webinarium jest prowadzone przez naukowców-ekspertów z Politechniki Białostockiej. Terminy: jeszcze w grudniu – do wyboru uczestnika.

Proponowane terminy webinarium – do wyboru przez uczestnika:

  1. 3 grudnia 2020 r., godz. 14.00
  2. 7 grudnia 2020 r., godz. 17.00
  3. 9 grudnia 2020 r., godz. 17.30
  4. 11 grudnia 2020 r., godz. 16.00
  5. 12 grudnia 2020 r., godz. 14.00

Program:

  1. Opłacalność instalacji OZE – okres zwrotu, koszty, wielkość instalacji.
  2. Niezbędne elementy techniczne instalacji PV.
  3. Zasady bezpiecznej eksploatacji instalacji PV.
  4. Dyskusja i odpowiedzi na pytania uczestników webinarium.

Prowadzący: dr inż. Helena Rusak oraz dr inż. Marcin Sulkowski.

Szkolenie będzie prowadzone za pośrednictwem platformy ZOOM. Szczegółowe dane dostępowe zostaną przekazane osobom, które zgłoszą swój udział. Wymagane jest posiadanie komputera posiadającego połączenie internetowe, kamera nie jest wymagana.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który załączamy jako plik na dole komunikatu. Wypełniony formularz prosimy przesłać o dnia poprzedzającego webinarium, na które uczestnik planuje się zgłosić:
– mailem na adres: k.poskrobko@bof.org.pl, lub:
– oryginał pocztą na adres: Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego, ul. A. Mickiewicza 74 lok. 6, 15-232 Białystok.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu z Katarzyną Poskrobko: k.poskrobko@bof.org.pl.

Webinarium „Fotowoltaika – opłacalność inwestycji, zasady i bezpieczeństwo eksploatacji” jest organizowane przez Centrum Energii Odnawialnej w ramach projektu „Establishment of a Competence Centre for renewable energy and energy efficiency in the Podlasie region: the counties of Hajnówka and Białystok”.

Webinarium jest finansowane ze środków Europejskiej Inicjatywy Ochrony Klimatu EUKI oraz Ministerstwa Ochrony Środowiska, Przyrody i Bezpieczeństwa Nuklearnego Niemiec.