KomunikatyZ Urzędu

Długoletni pracownicy UM Choroszcz przeszli na emeryturę

W jednej firmie przez ponad 40 lat? To właściwie już się nie zdarza. A jednak z taką niespotykaną w dzisiejszych czasach sytuacją mieliśmy do czynienia żegnając odchodzących na emeryturę pracowników Urzędu Miejskiego w Choroszczy. Uroczystość miała miejsce 22 grudnia br. podczas XIX Sesji Rady Miejskiej w Choroszczy.

Uhonorowani emeryci to wieloletni pracownicy, znani z pewnością wielu mieszkańcom Gminy Choroszcz (nazwiska podajemy w układzie alfabetycznym): Pan Eugeniusz Czochański oraz Panie: Jadwiga Rudnicka, Henryka Jadwiga Tomaszuk oraz Alina Zinówko. Wszyscy Państwo to prawdziwi długodystansowcy: rekord lat pracy zanotowała Pani J. Tomaszuk, przepracowując w jednym miejscu 43 lata!

Emerytowani pracownicy magistratu w Choroszczy zostali uroczyście symbolicznie pożegnani podczas ostatniej w 2020 roku – XIX Sesji Rady Miejskiej w Choroszczy, przez Burmistrza Choroszczy Roberta Wardzińskiego, w towarzystwie Kierownica Urzędu, a także Przewodniczącej Rady – Marleny Beaty Jeżerys i radnych miejskich.

W otrzymanych pamiątkowych grawertonach Burmistrz Choroszczy podziękował emerytom za obowiązkowość, profesjonalizm i życzliwość w wykonywaniu powierzonych im zadań podczas pracy w Urzędzie Miejskim w Choroszczy oraz trud poświęcony na rzecz społeczności Gminy Choroszcz. W imieniu własnym oraz współpracowników, złożył także najlepsze życzenia wielu lat zdrowia i twórczych realizacji dalszych planów, oraz oby lata spędzone na emeryturze przyniosły radość i satysfakcję.

My także szczerze przyłączamy się do powinszowań, życząc spełnienia na tym nowym etapie życia i mając nadzieję, że Szanowni Państwo Emeryci pozwolą skorzystać ze swojej bezcennej wiedzy i doświadczenia jeszcze nie raz. Wszystkiego, co najlepsze!