Otwarcie nowego sklepu TOP MARKET w Choroszczy przy ulicy Sienkiewicza 29a

Już w najbliższy czwartek o godzinie 8:00 otwarty zostanie najnowszy sklep pod szyldem TOP MARKET w Choroszczy. Znajduje się on bezpośrednio przed szpitalem. To już 60 sklep tej marki na Podlasiu. Powierzchnia sali sprzedaży wyniesie blisko 200mkw. W nowo otwartym sklepie Klienci znajdą bogatą ofertę artykułów, w tym szeroki asortyment wyrobów pochodzących od lokalnych dostawców, mięs, wędlin, wyrobów garmażeryjnych własnej produkcji oraz wędzonek swojskich z własnej wędzarni. W sklepie będzie też bogaty asortyment ciast i pieczywa w tym chlebów piekarni Kraska krojonych na życzenie klienta. Na sklepowych półkach nie zabraknie również szerokiego wyboru chętnie wybieranych przez konsumentów produktów Marki Własnej O! Przy ul. Sienkiewicza 29a będzie można zagrać w punkcie Lotto oraz skorzystać z usług kurierskich.

W dniu otwarcia przewidziane są liczne promocje i atrakcyjne ceny, a na gości czekać będzie także pyszna kawa.

Każdy sklep sieci TOP MARKET to olbrzymi sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom Choroszczy szeroką ofertę naszych usług.

Sklep TOP MARKET w Choroszczy przy ul. Sienkiewicza 29a czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 21:00, natomiast w niedziele w godzinach od 9:00 do 18:00.

Zapraszamy!


ARTYKUŁ SPONSOROWANY