Karnawał w Przedszkolu w Choroszczy

Karnawał to szczególny okres w naszym przedszkolu, przepełniony muzyką i zabawą. Jego ważnym elementem są zabawy karnawałowe. Bale oraz dyskoteki karnawałowe dla przedszkolaków wiążą się zawsze z ogromnymi emocjami. Są wyjątkową atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w tym tygodniu, kiedy to w naszym przedszkolu odbywały się liczne imprezy karnawałowe.

W tym roku niestety nie mogliśmy się spotkać na wspólnej zabawie, tak więc grupy świętowały osobno w swojej sali. Przez cały tydzień można było spotkać w przedszkolu liczne kotki, tygryski, misie, lwy i motyle. Oprócz nich nie zabrakło księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana i wiele, wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na salach, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem.

Bale i dyskoteki karnawałowe umożliwiły dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

PS w Choroszczy