Narew Choroszcz w końcu zwycięska

Drużyna seniorów Narwi Choroszcz po trzech meczach bez zwycięstwa (dwie porażki i remis) w końcu odniosła zwycięstwo w rundzie wiosennej. W miniony weekend w wyjazdowym meczu Narew wygrała z “sąsiadem” – Unią Ciechanowiec 2-1. Kolejny mecz Narew rozegra w najbliższą środę w Dobrzyniewie Dużym z miejscową Koroną.  

26 kolejka, 9 maja: Unia Ciechanowiec  – Narew Choroszcz 1-2 (0-0) Bramki: Krystian Sokół, Mateusz Szymaniuk

22 kolejka, 12 maja: Korona Dobrzyniewo  – Narew Choroszcz  /mecz wyjazdowy/


 

TABELA ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ

Wyniki rundy wiosennej:

18 kolejka: Magnat Juchnowiec Kościelny 2-3 (w)
19 kolejka: LZS Krynki 2-2 (d) 
20 kolejka: KS Śniadowo (w) – 3 czerwca
21 kolejka: KS Grabówka (d) – 26 czerwca
22 kolejka: Korona Dobrzyniewo Duże (w) – 12 maja godz. 18:00
23 kolejka: Tur II Bielsk Podlaski (d) – 23 czerwca
24 kolejka: Hetman Tykocin 2-3 (w)
25 kolejka: Czarni Czarna Białostocka (d) – 18 maja godz. 19:15
26 kolejka: Unia Ciechanowiec 2-1 (w) 
27 kolejka: Konar Kora Korycin (d) – 15 maja godz. 18:00 
28 kolejka: Jasion Jasionówka (w) – 22 maja
29 kolejka: Rudnia Zabłudów (d) – 26 maja
30 kolejka: Puszcza Hajnówka (w) – 30 maja
31 kolejka: Pomorzanka Sejny (d) – 5 czerwca
32 kolejka: Piast Białystok (w) – 9 czerwca
33 kolejka: Orlęta Czyżew (d) – 12 czerwca
34 kolejka: Bocian Boćki (w) – 19 czerwca

Wyniki rundy jesiennej:
1 kolejka: Magnat Juchnowiec Kościelny 2-1 (d)
2 kolejka: LZS Krynki 2-4 (w)
3 kolejka: KS Śniadowo 1-4 (d)
4 kolejka: KS Grabówka 0-7 (w)
5 kolejka: Korona Dobrzyniewo Duże 1-0 (d)
6 kolejka: Tur II Bielsk Podlaski 4-0 (w)
7 kolejka: Hetman Tykocin 0-1 (d)
8 kolejka: Czarni Czarna Białostocka 1-8 (w) 
9 kolejka: Unia Ciechanowiec 3-1 (d) 
10 kolejka: Konar Kora Korycin 0-4 (w) 
11 kolejka: Jasion Jasionówka 5-1 (d) 
12 kolejka: Rudnia Zabłudów 0-3 (w)
13 kolejka: Puszcza Hajnówka 1-3 (d) 
14 kolejka: Pomorzanka Sejny 3-0 (w)
15 kolejka: Piast Białystok 1-2 (d)
16 kolejka: Orlęta Czyżew 0-2 (w)


Strzelcy w drużynie Narwi w sezonie 2020/2021: 11 – Jan Kacprowski, 9 – Karol Kamieński, 6 – Paweł Kieżel, 2 – Damian Garbowski, Łukasz Andzielewicz, Marcin Jaromiński, Krystian Sokół, 1 – Marcin Krysztopik,  Damian Mojsak, Damian Czyżewski, Mateusz Szymaniuk

WIĘCEJ O KLUBIE, W TYM WYNIKI DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE KLUBU