SportWydarzenia

Spotkanie ze złotym medalistą w kickboxingu na Jarmarku

W tym roku na Jarmarku Dominikańskim, obok wielu atrakcji  będzie można też sporo poćwiczyć. Każdy kto lubi sport powinien przygotować się do wspólnych zabaw i treningów sportowych. Warto o tym pomyśleć, bo nadarza się niezwykła okazja popatrzeć jak trenuje Mistrz Świata w kickboxingu z Maciejem Grzegorzewskim. Oczywiście po pokazie będzie można wspólnie poćwiczyć pod okiem mistrza.

– To wspaniały zawodnik i człowiek. Warto się pojawić, poćwiczyć i porozmawiać z Maciejem zarówno o kickboxingu, ale również o sposobach dbania o formę i zdrowie – mówi Grzegorz Sakowicz jeden z promotorów imprezy.

Spotkanie z Maciejem Grzegorzewskim to nie jedyna atrakcja sceny sportowej, oprócz  mistrza świata w kickboxingu będzie można spotkać się z Anną Narel mistrzynią Polski w badmintonie, utalentowanym bokserem Dariuszem Kochanowskim oraz Jarosławem Kazberukiem – rajdowcem i judoką. Ponadto zobaczymy pokaz brazylijskiej szkoły piłki nożnej – socatots oraz będzie mozliwość przejażdżki kajakiem poprzez parkowe kanały.

red