GWIAZDA to hasło kolejnego filmu w Kinie Zagadka

26 czerwca o godz. 19:00 serwujemy Państwu – widzom dorosłym – drugi film z cyklu Kino Zagadka. To propozycja idealna na letni czerwcowy wieczór, gdy serce bije prędzej, a myśli krążą wokół miłości.

Tym razem mogą zobaczyć Państwo płomienny romans między dogasającą gwiazdą muzyki country a nieznaną piosenkarką, który zmienia ich życie na zawsze.

W rolach głównych bardzo znane postacie, a warunki na naszej auli iście kinowe!

Sprawdźcie to!

WSTĘP BEZPŁATNY!
Nie obowiązują wejściówki!

  • Kino Zagadka to cykl filmów prezentowanych w M-GCKiS dwa razy w miesiącu na dużym ekranie przy doskonałym, kinowym nagłośnieniu.

Jeden z filmów jest zawsze dla dzieci, drugi dla widzów dorosłych.

Kino Zagadka jest tajemnicze. Na plakatach w miejscach publicznych naszego miasteczka zamieszczamy Państwu tylko intrygujące podpowiedzi – hasła i grafiki, które mają za zadanie naprowadzić Państwa na tytuł filmu lub… do naszej siedziby – gdzie zamieszczamy plakaty z ujawnionym tytułem. Możecie je znaleźć na ścianach i tablicach informacyjnych we wnętrzu Centrum Kultury oraz Biblioteki Publicznej w Choroszczy.

To świetna okazja by odwiedzić nasze mury i obecną w galerii wystawę malarstwa Jana Reszecia bądź skorzystać z księgozbioru bibliotecznego.

Właściwy tytuł filmu można też uzyskać pisząc lub, dzwoniąc do nas.

Warto podjąć ten niezobowiązujący wysiłek lub zrobić sobie niespodziankę.

ZAPRASZAMY!