Przywitaj z nami lato i wakacje 2021!

Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zapraszają dzieci, młodzież oraz całe rodziny z Gminy Choroszcz na Piknik Rodzinny „Przywitanie lata”. Piknik odbędzie się w piątek 25 czerwca 2021 roku na Bulwarach w Choroszczy. Zaczynamy o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej atrakcyjnej zabawy!

Lato, lato, lato czeka! Tak kiedyś śpiewaliśmy i podobnie nucimy w tym roku: po covidowych zmaganiach, pandemicznych przerwach niepewnościach, chcemy normalności. Powoli i rozsądnie do niej wracamy. Zapraszamy dzieci, młodzież, seniorów całe rodziny z Gminy Choroszcz do wspólnego świętowania początku lata i wakacji.

Kiedy? W dzień końca roku szkolnego – w piątek 25 czerwca 2021Gdzie? Na Bulwarach w ChoroszczyZaczynamy od godz. 17.00. Co nas czeka? Atrakcyjne gry i zabawy dla dzieci, konkursy, turnieje i – oczywiście, tradycyjnie – lody: zupełnie za darmo! Darmowa będzie także wata cukrowa. Oprócz animacji, wakacje przywitamy także Strefą Relaksu przy wiatach lub przy tężni i wspólnym ogniskiem z kiełbaskami. Zapraszamy!

Przywitaj z nami lato i wakacje 2021
Do zobaczenia 25 czerwca na Bulwarach w Choroszczy!