KulturaMiasto i GminaWydarzenia

Wakacje z M-GCKiS – cz. IV

Podczas tych wakacji nikt nie będzie się nudził. Dla dzieci, które spędzają wakacje w domu przygotowaliśmy ciekawe i różnorodne zajęcia oraz wycieczki.

Lipiec to propozycje stacjonarne, a będą to przede wszystkim cykliczne –warsztaty i zajęcia kilkugodzinne, podczas których dzieci i młodzież będzie miała okazję poznać instruktorów i instruktorki, którzy już od nowego sezonu poprowadzą zajęcia w naszym centrum kultury. Przewidziane są zajęcia z tancerzami, szachistą, plastyczkami, bibliotekarkami oraz instruktorami i instruktorkami z naszego centrum kultury– będą to ciekawe kilkugodzinne formy spędzania wolnego, wakacyjnego czasu.

Sierpień zaś będzie obfitował w moc wyjazdów na łono natury, w piękne okoliczności przyrody w naszej gminie. O każdym z wydarzeń będziemy informować  z tygodniowym wyprzedzeniem. Na niektóre z proponowanych zajęć/wydarzeń obowiązują zapisy oraz opłaty. Ilość miejsc ograniczona.

Spędźmy razem te wakacje – kreatywnie, wesoło – z kulturą ! 


Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 4 do 16 lat do zapisów na kolejne, czwarte warsztaty z cyklu WAKACJE Z M-GCKiS!

22 lipca w godzinach od 10 do 14 wszystkie dzieci i młodzież będą miały okazję spróbować zatańczyć w stylu tańca nowoczesnego pod opieką i instrukcją Łukasza Więcka (który współpracował już z naszym Centrum Kultury, a od nowego sezonu będzie prowadził zajęcia z tańca nowoczesnego w naszych murach!) , oraz zabawić się z językiem angielskim – a to za sprawą choroszczańskiej szkoły językowej Ready Stedy English. Finalnie wszyscy spotkają się na karaoke w galerii M-GCKiS.

WIEK : 4-16 lat, opłata : 20zł/os (jedna kwota za cały dzień warsztatowy) – ZAPISY NA CAŁY DZIEŃ