Miasto i GminaSportZ Urzędu

Kamila Lićwinko odwiedziła magistrat w Choroszczy

Światowej sławy lekkoatletka – utytułowana skoczkini wzwyż Kamila Lićwinko w poniedziałek 16 sierpnia br. odwiedziła Urząd Miejski w Choroszczy. Z rąk Burmistrza Choroszczy odebrała bukiet kwiatów oraz wyrazy uznania za wspaniałe reprezentowanie Polski, a tym samym Gminy Choroszcz podczas ostatnich Igrzysk Olimpijskich 2020, a także wszelkich zawodów sportowych.

Jesteśmy wdzięczni i pełni dumy wobec Pani zaangażowania, talentu i determinacji w dążeniu do celu – między innymi takimi słowami w liście gratulacyjnym Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński zwrócił się do sportsmenki Kamili Lićwinko podczas poniedziałkowego spotkania w Urzędzie Miejskim w Choroszczy. Osoby takie jak Pani Kamila – sportowcy własną pracą i zaangażowaniem, dla wielu z nas są wzorem do naśladowania, ale przede wszystkim są autorytetami dla młodych pokoleń; ich życie, a zwłaszcza osiągane przez nich sukcesy wyznaczają ścieżki w kierunku podnoszenia sprawności fizycznej, aktywnego spędzania wolnego czasu i rozwijania najlepszych społecznych wartości, takich, między innymi, jak: systematyczność, cierpliwość, opanowanie, postępowanie fair play, czy radzenie sobie ze stresem lub pokonywanie niepowodzeń.

Na koniec sympatycznego spotkania, Burmistrz Choroszczy życzył Pani Kamili samych sukcesów – zarówno na sferze sportu, jak również w życiu osobistym. My również dołączamy się do powinszowań.