Miasto i Gmina

Fotograficzna przygoda dla osób 50+ – „Polacy w dawnej pracy”

Pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców powyżej 50 roku życia z województwa mazowieckiego i podlaskiego do wspólnej zabawy, która polega na odszukaniu w swoich albumach ciekawych zdjęć związanych z dawnym życiem zawodowym.

Zdjęcia mogą przedstawiać Was na stanowiskach pracy, ale mogą też ukazywać różnego rodzaju maszyny i narzędzia, które aktualnie nie są już nigdzie wykorzystywane, a kiedyś były niezbędne do wykonywania danego zawodu.

Osoby zainteresowane konkursem mogą przesłać zdjęcia za pomocą internetowego formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie. Termin nadsyłania zdjęć mija 30.11.2021 roku

Celem portalu Aplikuj.pl jest stworzenie wyjątkowej galerii zdjęć, tak aby każdy mógł zobaczyć, jak zmieniły się warunki pracy na przestrzeni lat. Mimo, że stare fotografie nie mają takiej jakości jak te robione dzisiaj, mają one ogromną wartość.

Na autorów najciekawszych zdjęć czekają nagrody takie jak: telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl), oraz upominki w postaci gadżetów i książek.

Regulamin zabawy